Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdte a babád az...

Mikor kezdte a babád az önálló járást?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem elsősorban akiknek későn indult el a babájuk! Hány hónaposan állt fel egyedül és mennyi idősen indult el önállóan?

Kislányom anno 11 hónaposan állt fel egyedül s mire 1 éves lett már szépen ment egyedül! most már 4 éves lesz! Kisfiam 12 és fél hónapos, gyönyörűen és rekordgyorsan mászik, kapaszkodva feláll és úgy lépeget is, de esze ágában sincs még egyedül felállni és elindulni! Tudom, hogy nincs elkésve és egyáltalán nem akarom és nem is fogom sietettni (eddig is hagytam mind a két gyermekem a saját ütemükben fejlődni), valamint azt is tudom, hogy a babák nem egyformák (még a testvérek sem), csak érdekel ez kinél hogy volt!



2014. júl. 13. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18 hónapos korig kell elkezdeni járni, addig nem számít későinek. A lányunk 11 hónaposan állt fel, akkor szinte azonnal elkezdett kapaszkodva lépegetni, de önállóan járni csak 15 hónaposan kezdett.
2014. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, tudom, hogy 18 hónapos korig kell elkezdeni, nem is aggódom, mint írtam csak érdekel! Mégegyszer köszi!
2014. júl. 13. 18:30
 3/14 anonim ***** válasza:
8 hósan állt fel, 9 hósan ment kapaszkodva, de csak 16 hósan indult el egyedül. Jó mozgású, egyensúlyérzékű gyerek, de nem szeret kockáztatni, megfontolt típus most ovisként is.
2014. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mind a három gyerkőcöm 7 hónaposan húzta fel magát a kiságyban 9 hónaposan négykézláb kavartak illetve ha megfogták az ágyat vagy fotelt már mentek, a fiam 14 hónaposan indult el magától a lányok ügyesebbek voltak ők 11 hónaposan már egyedül mentek.
2014. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 13. 21:00
 6/14 anonim ***** válasza:
En 18 honapos voltam, amikor felalltam eloszor. Nem izgultak tul a dolgot sem a szuleim, sem az orvos, sem a vedono...egyebkent ha 18 honapos koraig nem indul, akkor kell foglalkozni vele, addig raer.
2014. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem korán elkezett menni a lányom,10 hós volt mikor önállóan elindult,azóta már szalad 1 éves :-)
2014. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiam kb 10 hónaposan állt fel, majd kezdett kapaszkodva lépegetni, teljesen önállóan 13,5 hónaposan tudott felállni, majd járni.
2014. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vàlaszokat! Kedves 6-os ezek szerint nem olvastad feljebb, mint màr írtam tudom hogy 18 hónapos korig kell elkezdeni jàrni, valamint eszemben sincs izgulni, CSAK ÉRDEKEL! Ja és nem is sietettem, majd elindul a picurom!
2014. júl. 14. 06:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Fiam 10 hónaposan állt fel, és 17 hónaposan ment egyedül.
2014. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!