Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második gyermeknél már...

A második gyermeknél már minden anya lazábban kezeli a dolgokat? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, utólag legalábbis, hogy sok dolognak nagy feneket kerítettem, amikor kisebb volt a lánykám. Következő gyereknél már nem is lesz idő erre, ugye? :)
2010. jan. 22. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

11.42 vagyok.

Szerencsém volt, nem túlzottan kamikáze jelleműek a fiúk-ők a nagyobbak-,és igyekeztünk biztonságossá tenni a lakást.

A fiúk 2-2 évig szopiztak,ebből fél évet tandem-együtt:)-,a lányok 3 évig.

(Itt jegyezném meg ,h két terhességem alatt is szoptattam,ha csak nem kifejezetten tiltott,nyugodtan lehet.)

A fiúk között 1,5 év van,ők már akkor nagyon jól eljátszottak együtt mikor a lányok picik voltak,aztán a lányok nagyon korán már lefoglalták egymást,már "nagyok,a csajk 3,5 évesek,az egész banda együtt játszik.:)Szerencsére szeretik egymást,nem nagyon van féltékenykedés.:)

2010. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! 11.57-es vagyok. Az enyémek 2 éves koruk körül szoktak le. A lányomnak kicsit besegítettem, mert akkor már 4 hónapos kismama voltam az öccsével és már csak néha, ha eszébe jutott, akkor cicizett. A fiam is 24-25 hónaposan szokott le, de ő akarta így, egyik nap már nem kérte. A picit is kb. 2 éves koráig tervezem szoptatni, majd meglátom, hogy fog menni, mert ő még cicifüggő, nagyon sokszor szopik még most is, pedig már mindent eszik, igaz nem túl sokat. Egyébként utólag én is megtudtam, hogy a terhességet nem veszélyezteti magában a szoptatás, csak akkor, ha amúgy is fennáll vmi probléma..pl. vérzés kora terhességben vagy megelőző vetélések.
2010. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!