Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet nyalkas a babam...

Mitol lehet nyalkas a babam szeklete? 8hos

Figyelt kérdés
nem megy a hasa,normalis allagu a szeklete,de neha nyalkas
2014. okt. 4. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem taknyos esetleg egy picit? Ha lenyeli, attól is lehet. Esetleg ha jön a kis foga és többet nyálazik az is higíthatja.
2014. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, jon a foga.taknyos is volt,neha most is hallom h mintha lenne benne, de hiaba szivom, semmi nem jon ki az orrabaol
2014. okt. 4. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk tejallegia okozott ilyet, és a hasmenős betegségeket általában megelőzte egy-két nyálkás széklet, amikor még nem látszott, hogy beteg lesz (állagra a széklet is normális volt, gyakoriságra is, csak nyálkás).
2014. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de o nem iszik tehen tejet.szopizik
2014. okt. 4. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyatejen keresztül allergizálta az enyémet. Előjött akkor is, ha tejszíneset/tejfölöset ettem. Egy időben teljesen le kellett állnom a tejtermékekkel, de pár hét elég volt, utána a kevésbé megterhelőeket vissza tudtam vezetni. 4 hónapos korában kezdődött, aztán voltak jobb és rosszabb időszakok, mindig azt hittem, elmúlt, aztán visszajött, még 10 hónaposan is, anyatejből.

Nem mondom, hogy nálatok is ez van, csak ez is egy lehetőség, ami tud ilyet okozni. Első körben a takony+fogzás kézenfekvőbb, persze, de nálunk pl. az sosem okozott ilyet. De ha eddig nem volt ilyen, biztos arra gyanakodnék.

2014. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni,ha néhány napig nem megyek wc-re.Dokim azt mondta normális,nem hiszem hogy nálatok kóros lenne.
2014. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogzik? Állítólag a fogzós kaki szokott ilyen lenni néha.
2014. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ugyanúgy volt ahogy az 5-ös válaszoló írta. Mikor teljesen leálltam a tejtermékekkel akkor múlt el a kislányom nyálkás széklete. Pedig csak a kávét ittam tejjel, meg néhanap ettem egy joghurtot, de nagyon érzékeny a kicsikém. Egy próbát megér. Fogzás nála nem okozott ilyen székletet.
2014. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!