Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltenéd, ha megígérted...

Felkeltenéd, ha megígérted anyudnak hogy átmentek hozzá, meg lett beszélve kb mikor, erre elaludt a baba, de van esélye hogy ott is fog?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 13:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem a legjobb a kapcsolatunk,meghív nagy örömmel főzni, kajcsizni, átbeszéljük kb-ra hogy meddig vásárolgat én meg készülgetek, a baba fent volt,mondtam ok, nemsokámegyünk, de telo lerak és már látom is, hogy ködös a baba tekintete..most meg alszik már
2014. okt. 4. 13:49
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem keltenem semmikepp sem. Hivd fel anyudat, hogy menjen at o, aztan ha felkel a baba akkor egyutt atsetaltok hozza. Mar ha akkora a tavolsag.
2014. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem ébreszteném fel. Ha fel kel elindultok, addig szólj Anyukádnak, hogy késtek. Ha ezt nem érti meg...
2014. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem. álmából csak akkor keltettem, ha orvoshoz kellett vinnem megbeszélt időpontra.
2014. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyqn melyen el szokott aludni, h siman berakom a babahordoba, autoval elvisszuk es meg ott is alszik. Ha felkel akkor meg ott visszaaltatom. Mondjuk mi mindig hosszabb idore megyunk es nagyon szeretunk ott, szoval ez sose volt baj.
2014. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak nem tudom azon túltenni magam, hogy tudom, anya úgy fogja, hogy attól, hogy gyereke lett valakinek, még nem áll mg az élet, és az is idegesíti, ha bnője azért nem tu beszélni, meg leteszi a telot, mert a gyerek így meg úgy, hogy szerinte ez nem normális.
2014. okt. 4. 14:01
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nyugodtan el tudod vinni anélkül, hogy felébresztenéd. Egyébként tényleg idegesítő, ha valakinek csak a gyerek a témája...
2014. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most akkor azért nem akarsz menni, mert a baba elaludt, vagy azért, mert neheztelsz?
2014. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Várj, Utolsó, dekódolom, amit írt: marhára nincs kedve menni, és a gyerekre fogja.
2014. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem kelteném fel. De ha tudod h az öltöztetésre nem kell fel akkor menj. Pl az én lányomat ha alszik csak ha megmozdítom fennt is van és nagyon nyűgös és csak soká, nehezen tud visszaludni ezért én nem keltem. Ha orvoshoz kell menni akkor inkább hamarabb indulok mikor látom h már álmosodik, így sétálok azt alszik a kocsiba, sose várom meg v engedem h orvos előtt elaludjon, barátok rokonok meg tudnak várni.
2014. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!