Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós a babája és...

Akinek hasfájós a babája és sokat, keservesen sír, mit csinál vele? Ölben van, amíg meg nem nyugszik és dajkálgatja, . Folyt.

Figyelt kérdés
masszírozza a pocakot, stb vagy csak megeteti, böfizteti és lerakja a kiságyba akkor is, ha sír és ott hagyja? (Én dajkálgatom, nincs szívem letenni ):)
2014. okt. 5. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
dajkalgattam meg alomba cicizte magat. szerencsere csak 3 hetig tartott.
2014. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lenne szivem letenni mikor tudom h neki faj, a szovem szakad meg ilyenkor. dajkalgatom, suttogok neki, tornaztatom a pocijat, mindent megprobalok..
2014. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok anya van aki letenné ha sír.

nekem szerencsére nem igazán van ilyen gondom de ha előfordul akkor először is masszírozgatom a pocakját, ha nem segít akkor szoktam felvenni és úgy simogatni. esetleg szokott segíteni ha hasra fektetem és akkor kis nyöszörgéssel de elalszik. ha esetleg szemmel láthatóan nem produkál semmit, nem kakil, akkor megpróbálom szélcsövezni. de ez már a végső megoldás. ha semmi nem segít akkor a mellkasomra teszem és úgy simogatom a hátát, 95% ban elalszik és akkor egy kicsit én is tudok pihenni.

2014. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 2 hétig tartott a durva hasfájás, de akkor napi 3-4 óra nagyon kemény üvöltés volt. Tornáztattam, simogattam a hasát, ha igényelte, szoptattam, volt, hogy magamra kötöttem (ott is sírt, de kevésbé), végső esetben mellé feküdtem és átöleltem, magában sírni nem hagytuk egy percet sem. Akkor még itthon tudott lenni férjem is, úgyhogy valamelyikünk folyamatosan vele foglalkozott.
2014. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hasfájós 7 hetes babám eszik, büfizik, aztán kendőben van rajtam, amíg meg nem nyugszik. Sokszor csak enni, pelenkázni veszem ki. Nálunk csak a kendő szokott működni. Minden létező gyógyszert kipróbáltunk, teát, pihenő széket, én diétáztam hetekig tejre, tojásra, gluténre. Tejfehérje allergiája van, de a hasfájás semmire nem javul. Most már beletörődtem, hogy ha a fejem tetejére állok, akkor is fáj a hasa és meg kell várni, hogy kinője. De a kendő nagyon jó. Mi először kölcsönöztünk egy klubtól 2 hétre 1000Ft-ért, majd egyből vettem is egyet, mert nem tudunk kendő nélkül meglenni. :) Így ő alszik, én meg néha alszom úgy, hogy ő rám van kötözve.
2014. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Massziroztuk, tornaztattuk, hajszárítóval melegítettük a hasát, ringattuk. Nem tettük le sírni, nem volt szívünk. A család leginkább ölben babája volt a fiúnk. De amint megtanult kúszni ez elmúlt, nem is lehetett már felvenni, pedig féltünk, hogy majd mindig ölben akar lenni
2014. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos a babám, felveszem és sétálok vele amikor sír, ő büfipózban, mert sokszor büfizik is ilyenkor. Amikor engedi akkor masszírozom a pocakját, tornáztatom. Ha leteszem mielőtt elalszik, csak üvölt, így mindig megvárom amíg a vállamon elalszik. Nagytesója is 8 hónapos koráig volt hasfájós, bár 4 hónapos kor után sokat enyhült, már csak éjjel fájt a pocakja, és a kicsi is ugyanilyen, már csak éjjel fáj neki, de általában hamar visszaalszik és hason, álmában "durrogtat".
2014. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!