Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babé koszmó sampont hogy...

A Babé koszmó sampont hogy hasznaljatok?

Figyelt kérdés
mert az van rá irva hogy furdes elott kell bekenni, de ha a kádba kenem be, ott max 3 percet bir ki a baba, ha meg furdes elott kenem pl. 10 percel akkor vagy megfazik a feje vagy viz nelkul szarazon dorzsoljem be mintha egy krem lenne???
2014. okt. 6. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez van ráírva?? Én úgy használom ,mint egy normál sampont.
2014. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jobban mondva az hogy hagyjuk hatni.
2014. okt. 6. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyira kicsi haja van a babának hogy teljesen felesleges 3 percig rajta hagyni, rárakod bedörzsölöd és leöblíted, úgy is hatni fog, de a hajmosás nem megy az egészségére.

Ráadásul nekem annak idején azt mondták a kórházban, hogy minden nap hajat kell mosni és áttörölni.

2014. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sosem hagytam rajta, bedörzsöltem óvatosan és már öblítettem is le. Még az elején elcsíptük a koszmót, azóta sem jött ki. :)
2014. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
naponta mosom, ez rendben is van, inkabb ugy kerdem akkor, baj ha szarazon kenem a fejere es csak a furdesnel oblitjuk pl 10 perc mulva.
2014. okt. 6. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Az en babam extrem hosszu haju, nagyon koszmos volt. Ez a sampon szuntette meg. Ne szarazon rakd ra. Mi ugy kezdtuk a furdest, hogy hajmosas, aztan amig mosdattuk addig hagytuk hatni es a vegen mostuk le. Illetve mikor besamponoztuk neki akkor en jol at szoktam fesulni, hogy bejusson a fejborere, mert annyira durvan sok es hosszu haja van. Es utana hajszaritas. Igy mult el a rengeteg koszmo. Mostmar csak ket naponta hasznaljuk.
2014. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi is úgy csináltuk, mint az utolsó. az én babám is hosszú hajú.
2014. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os, es az nem baj hogy az egesz furdetesunk kb 3-4 perc? még csak 2 honapos es csak most kezd baratkozni a vizzel...szted eleg ennyi ido a samponnak?
2014. okt. 7. 05:25
 9/10 anonim ***** válasza:

A lanymnak is koszmos lett a feje.

Furdokad,bevizez,jol besamponoz,par perc,lemos.

Ezt csinaltuk,amig el nem tunt a koszmo,heti ketszer.


Most heti egyszer mosunk neki hajat,kiveve ha beleken valamit.

Most mar nem is hagyjuk rajta,csak bedorzsoljuk,lemossuk.


9 honapos.Nincs mar koszmo.

2014. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nalunk sem tart sokkal tovabb a furdes, de elmult igy is. Illetve csak azutan miutan kitalaltam, hogy bele kellene neki fesulni, mert elotte csak a haja lett samponos, de a fejbore nem. Ugye nem dorzsolheted bele neki ugy, mint egy felnottnek. Probald ki ezt a modszert, szerintem el fog mulni.
2014. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!