Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez fogzás? Hogyan lehetek...

Ez fogzás? Hogyan lehetek biztos benne?

Figyelt kérdés

Sok a nyàla, mindig törölgetem de így is àtàznak a ruhài. Hígabb a szèklete, de nem hasmenès mert napi egyszer van csak. Nèha megbekètletetlenül sír. Ràgja a jàtèkait van hogy a cumit is. Ami a legjobban aggaszt hogy 2 napja alig eszik fõleg így este....beleszív 2t 3mat ès sír, köpi ki, löki ki a szàjàból. Eddig àtaludta az ejszakàt most 4 körül mindig felkel. Taknyos is kicsit....

Az orvos nem talàlt nàla semmit, azt mondta a foga....deez mint lehet a tünete? Fèlek elsiklunk valami nagy betegsèg felett, fogzàsra fogva...

Ma màr nem bírtam 3tól mostanàig sírt 50m evett csak...adtam neki nurofent ès csend lett megevett 110ml tàpszert mèg nevetett is es elaludt...

Szeritetek mi lehet a baj?


2014. okt. 8. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok orvos, de biztos vagyok benne, hogy a foga. Nálunk detto ugyanez van, szóról szóra. És igen, ezek mind mind a fogzás tünetei.
2014. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Foga kínozza emiatt könnyebben elkap vírusokat is.Masszírozd a kis ínyét neki biztos örülni fog
2014. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!