Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy magától is...

Mit tehetnék, hogy magától is aludjon?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam napközben kétszer fél órát alszik. Esténként is másfél- két óránként felébred és csak cicin alszik vissza. Napközben úgy alszik csak többet, ha mellette fekszem. Így viszont 3 órát is simán durmol. Mit tehetnék, hogy nélkülem is ennyit aludjon? Nem mondom néha napján nekem is jólesik ledőlni napközben 1-1 mozgalmasabb este után, de azért tennék-vennék, magamra fordítanám az alvásidőt. Lenne valami ötletetek?
2014. okt. 9. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Ne vedd ki az agyabol, ha felebred. Simogasd, beszelj hozza, de ne vedd ki. Esetleg probald a hason altatast cumival.
2014. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó neked, hogy melletted legalább alszik. Én hiába alszom vele, ha felkel és meglát, akkor sír még nem veszem fel és ringatom vissza. :( Nem elég, hogy ott vagyok...

És ha a pólóddal, hálóingeddel takarnád be? Vagy oda tennéd le aludni, ahol te alszol, hogy érezze az illatodat?

2014. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezeket már sajnos mind próbáltam. :(
2014. okt. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!