Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gázos belek 2 hónapos...

Nagyon gázos belek 2 hónapos babánál, hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Sok levegőz is nyel, meg benne is képződik. Infacolt, Coliefet (lactase comfortot) Biogaiat kap. Az Infacolt most cseréljük Baby calmra. Szélcső, lázmérő használ, de nem jön ki minden. Tejmentes tápszeres baba. Tornáztatni, masszírozni nem nagyon lehet, mert feszít-ordít közben.
2014. okt. 10. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért ordít közben, mert feszít neki.

Ha hasra fekteted, akkor sem jön ki neki? Nekünk az segített, mert ugye úgy jobban tornázott a manó, és hatalmasakat pukizott közben.

Meg a múltkor itt valaki a hajszárítózást ajánlotta még.

2014. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindjárt kipróbálom. :)
2014. okt. 10. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] mi ilyet használunk bár nem hasfàjós de a gyerekorvos ajánlotta megelőzésnek meg hát azért vannak napok amikor erőlködik a dràgàm.tuti hatás :)7 hetes :)
2014. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hajszárító nagyon megnyugtatja (a porszívót is ugyanígy szereti) ezért hajszárító mellett hasra tudtam tenni. Amíg bírta, addig hason volt, simogattam, meg melegítettem a derekát. - amúgy a gázok, feszülő pocak miatt úgy utál hason lenni, hogy inkább megtanult átfordulni hasról hátra. Hiába hagyom hason, addig erőlködik, míg át nem fordul.-

Aztán hátára tettem, melegítettem a pocakját és így engedte a tornát. Rengeteget pukizott és el is aludt. Nagyon köszi az ötletet.

Az Espumisant használtuk az Infacol előtt, jó-jó de sajnos nem elég. De azért köszi.

2014. okt. 10. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan ez van nálunk is. Nekem 10 hetes lesz jövőhét hétfőn a lányom. Semmi sem segít igazán. Mi is tápszeresek vagyunk. Én már visszafelé számolom a napokat/heteket, mert elméletileg 3 hónap körül kinövik. A nagyobb gyerekem 3 és fél hósan nőtte ki. Kitartás!
2014. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!