Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vittétek először a...

Ti mikor vittétek először a babát látogatóba pl. nagyszülőkhöz?

Figyelt kérdés
9 hetes a kisfiunk, én úgy gondoltam lassan el lehetne vinni 1-2 órára a kb. 10 km-re lakó nagyszülőkhöz. A férjem szerint ez korai, jöjjenek ők. Szerintetek én vagyok túl laza, vagy ő aggódja túl??
2014. okt. 10. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kb 2 hetesen. 30km.
2014. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5 hetesen vittük először a 250 km-re lakó nagyszülőkhöz, az égvilágon semmi probléma nem volt belőle, sőt. A kislányom végigaludta az utat, elaludt itthon, és felkelt a nagyiéknál. Hazaúton is ugyanez történt, álomutazás volt. (Bezzeg most 14 hónaposan már nem ilyen egyszerű egy ekkora távolságot megtenni vele autóval..:D)
2014. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

szüleim pár percre laknak, a kórházból hozzájuk jöttünk először, hogy megcsodálhassák, szóval 3 naposan.

aztán 3 hetes korában volt karácsony, akkor mentünk először a 12km-re lakó anyósékhoz és szintén kb. ennyire, csak ellenkező irányban lakó dédszülőkhöz.

onnantól rendszeresen mentünk a családhoz vendégségbe, én nagyon szerettem menni, mert kaptam kávét, esetleg ebédet, babáztak, ücsörögtem és nem nekem kellett utána mosogatnom :D

szóval mi egyébként is inkább mentünk mindig másokhoz :)

2014. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

3 hetesen 80 km-re anyósékhoz, másnap tőlük 35 km-re anyáékhoz. Aludt végig, nem volt semmi gond. 6 hetesen újra mentünk. Na akkor ordított, meg kellett állni, megnyugtattuk, elaludt és mentünk tovább.

13-as nagyon tetszett a válaszod és nagyon őszinte volt. Én is ezért szeretek menni! :)

2014. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy hónaposan vittük az 50 km-re lévő nagyszülőkhöz. 10 km az semmi, naponta többet sétáltam vele a szabad levegőn. A város másik fele van kb 10 km-re.
2014. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jól lepontoztatok, hogy fél évesen visszük majd 200 km-re a fiamat. Nem azért, mert addig pici, hanem mert nincs 20ezer forintom feleslegesen lakásfelújítás mellett... és a dédik meg így is- úgy is jönnek.
2014. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!