Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herém 180fokban megfordult,...

A herém 180fokban megfordult, vagyis "hátraharcot" csinált. Mit csináljak? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Volt már ilyenem, elmentem ügyeletre, utána be sürgősségire, ahol meg is ultrahangoztak, de kb utána visszafordult magától (kb 2 órával utána, h észrevettem). Mit csináljak ? :/ nagyon be vagyok szarva, akkor is be voltam. :S mitől lehet??

valakinek volt már ilyen/ilyesmije?



#here #megfordulás #megfordult here
2014. júl. 15. 21:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha herecsavarodásod lenne, az nagyon erős fájdalommal járna. Ha ilyen előfordul, azonnal orvoshoz kell fordulni!
2014. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy pokoli fájdalommal jár. Van aki lábra se tud kb állni.

De ahogy lenézek a zacsimra, és ahogy ott lóg, látszik, h a bal herém fordítva van. Oo

2014. júl. 15. 21:43
 3/27 anonim ***** válasza:
De vannak fájdalmaid? Miből gondolod, hogy megfordult? A here a herezacskóban mozog, ahogy a herezacskó pl. összehúzódik és nem pontosan ugyan úgy áll mindig.
2014. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Minkét here külön tokban van,azaz elvannak különitve egymástól .A helyüket meg tudják változtatni is .Minek aggódni,olvassál inkább többet erről .
2014. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nagyon minimális van, de ez volt a múltkorinál is.

Azt tudom, h mozognak, na de 180 fokban meg is fordulnak?? elöl van a mellékherém. Látszódik, hogy fordítva van, illetve meg is tapogattam óvatosan.

2014. júl. 15. 21:59
 6/27 anonim ***** válasza:
Amikor múltkor orvosnál voltál, ő mit mondott?
2014. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Sürgősségin voltam, hajnali 4kor. (nem, nem arra keltem, h megfordult, se semmire, szimplán nem aludtam, és olyan fél3kor vettem észre)

Ultrahangos papíron az áll, hogy: normális nagyságú mind2 here, homogén echoszerkezetű. Keringés jelenleg mindkét oldalon detektálható.

a másik papíron olyan van, hogy: A scrotum nem duzzadt, nem vörös.

meg a javaslatnak: jegelés,borogatás, ha kell fájdalomcsillapító.

2014. júl. 15. 22:09
 8/27 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az orvosok sem találtak semmit. Ennek ellenére ha úgy gondolod, menj orvoshoz, vagy majd keress fel egy urológust és kérdezz rá! Végül is csak Te látod, hogy pontosan mi a helyzet! (Bár szerintem ha ez herecsavarodás lenne, erős fájdalmaid lennének.)
2014. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán, akkor olyan 1 óra múlva se fordult vissza, azért mentem ügyeletre. De hát nem tudtak mit mondani, még meg is lepődtek mind3 helyen (itteni ügyelet, sbon: ultrahangos doki, meg aztán egy másik doki) amikor mondtam, illetve látta az egyik doki.

Pénteken valószínűleg elmegyek, mivel most is aggaszt , remélem reggelre vagy hamarabb rendbe lesz.

2014. júl. 15. 22:42
 10/27 A kérdező kommentje:
Mmint az egyik doki akk is meglepődött amikor látta.
2014. júl. 15. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!