Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy a medencém...

Az normális, hogy a medencém már az első perctől nagyon fáj, pláne amikor sokat állok és hajlongok, de van amikor csak magátok, az ágyban megfordulás kín, ahogy megemelem a csípőm hihetelen fájdalmat érzek. Ez mitől van? Normális? 21 hetes terhes.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a megnövekedett méh ideget nyom a csípődben. Sajnos segíteni nem nagyon lehet rajta, amennyire én tudom. Talán, ha kitapasztalod, hogy mikor jobb, az segíthet.
2009. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok az enyém is fáj a derekammal csípőmmel együtt eléggé kelemetlen de ne feledd a baba nő a tested korigál ráadásul sokat is nőtt az elmúlt pár hétben mostanra gondolom felszedtél egy két kilót is ez is lehet oka.
2009. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak 3 kg szedtem fel, de ez már az első hetektől fáj. Mások azt mondták lehet tágulnak a dolgaim, de nem hiszem el, vagyis elég valószínűtlennek tartom.


De azért köszi a válaszokat

2009. aug. 26. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondták a medencéd az első hetektől tágul a szülés időpontjáig így könnyítva meg a baba útját ez a lassú tágulás is okozhatja .Mint mikor nőttél akkor is fájt nem tudom emlékszel e ne aggódj.Párodnak kötelező a maszírozás:)
2009. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!