Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos (9 kg-os) lanyom...

7 honapos (9 kg-os) lanyom hetek ota miert ebred ejszaka keserves vigasztalhatatlan sirassal?

Figyelt kérdés

A lefekvessel semmi gond, szepen magatol elalszik azutan hogy jo adag tejpepet megeszik es meg szopizik is. Megis legkesobb hajnali 1 korul megebred, nyoszorog, sirdogal. Nem szoptatom meg, mert mar sztem a sulya miatt abszolut nincs ra szukseg.. pedig azzal visszaaludna. Van hogy 2 orat is elkuzdunk egymassal. Ringatom, teat adok neki.. elszenderedik. Leteszem es mire en is pont visszaalszom meg nyusszogve ebred. Hagyjam sirni? Lecci segitsetek, hetek ota ez megy, korabban nem volt vele ilyen gond!!!! Ja, es egy ejszakat a ferjemmel tavol toltottunk a lanyunktol, anyukam vigyazott ra, es lass csodat: egesz ejszaka aludt :(

Koszi!


2008. aug. 18. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy nem te mész be éjszaka, meg teáztatni, hanem a férjed, mert lehet, hogy megérzi rajtad a tej illatát és az hiányzik vagyis hiányzol neki! Mert ha a nagyinál egész éjszaka aludt, akkor biztos most ezzel van a gond! Bár én nem tudom, csak ezt olvastam a Ranschburg Jenő Nevelő szülök c. könyvébe.
2008. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, azt szerettem volna még írni, hogy 3 hónapos lányom tápszeres és nálunk nincs ilyen probléma, de ez a könyv nagyon hasznos és tényleg pont tegnap olvastam benne!

Jó babázást kívánok Andi

2008. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt írtam volna elősre, hogy inkább szopiztasd meg, és este adj nemi kevesebb tejpépet. A súlya miatt ne aggódj, majd lemozogja:-)

És igen, én is olvastam több helyen, hogy apa menjen be, akkor tudja, hogy tőle nem kaphat tejcit:-)

2008. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én cicire szoktam rakni a kicsit éjszaka, mikor így nyöszörög, pár perc alatt visszaalszik, és tehetem be a kiságyba mert visszaalszik.
2008. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekünk is 8 hónaposan 9.60 kg a kislányunk, de ez stagnál egy pár hete, mert elkezdett felülni meg kúszni. Nektek is meg fog állni a gyarapodás!
2008. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!