Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos a babám, most...

Két hónapos a babám, most kapta meg a kötelező szurikat és miotta megkapta fél mindenkitől, ha fája a hasa azt hiszi mi bántjuk meg ordít régen meg csak nyögött! Olyan jó baba, hogyan tudom ezen őt tul tenni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de a babádnak még nincs ilyenfajta emlékezőképessége. A szurit abban a másodpercben el is felejtette. Ha fáj a hasa, azért ordít, nem pedig azért, mert azt hiszi, most is szurit kap. Mit eszik? Anyatejes, vagy tápszeres? Ha tápszeres, lehet nagyon felfújódik tőle. Szokott rendesen büfizni?
2014. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit túl sok tv nézel kérdező.
2014. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor kapta meg a kötelező oltást? Mert utána egy-két napig lehet nyűgös az oltástól.
2014. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most kapta meg, és utána két napig amint alvás után kinyilt a szeme, csak keservesen sírt, az alvásmennyiség meg szinte egyenlő volt a nullával, szóval megszenvedtük rendesen... kívánom, hogy nektek gyorsabb lefolyású legyen (a nagy átlag szúrás után kb tényleg elfelejti, az én fiamnak sztem a lába fájhatott, vagy nem tudom)
2014. okt. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtik igen, azonnal, ezért például egy éves korig nem is félnek az orvosoktól sem, mert nem emlékeznek arra, hogy "jajj, ez a doktorbácsi/néni múltkor szurit adott". A szuri helye viszont fájhat nekik nagyon is. Az én fiam mindig elpityeredett, ha pelenkázáskor hozzáértem a szuri helyéhez. Kb.2-3 napig fájt így neki, aztán már nem.
2014. okt. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!