Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Régen milyen orosz nyelvkönyvb...

Régen milyen orosz nyelvkönyvből tanultál, amikor még kötelező volt? Mi volt a neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 25 éves vagyok, most kezdtem el oroszt tanulni. Szüleim nem emlékeznek semmire. Érdekelne, hogy ti hogyan emlékeztek.
2011. aug. 17. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem még minden könyvem meg van.. ált sulis is és a gimis is. Egyszer talán előveszem és ismét tanulok belőle.


36/N

2011. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lettem volna az orosz tankönyv címeire!
2011. aug. 17. 09:44
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez a link is szomorú:

[link]


Lefotózza, majd büszkén kidobja. Sokan megvennék. Antikváriumban nagy kincs.

2011. aug. 17. 09:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Bálint István szerk Orosz nyelvkönyv I-IV
2011. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

Itt megtaláltam, köszönöm.

2011. aug. 17. 09:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem sok mindenre emlékszem... de némi gyakorlás után el tudom olvasni a cirlibetűket. írni is megy.. én 10 évig tanultam abból érettségiztem. Tervezem egyszer újra kezdeni.
2011. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Érdemes lehet megtanulni, mert fontos nyelv(angol után mindenképpen) és már nem kötelező, így azért más a hozzáállás is. Szülők lebeszélik a gyerekeiket róla, pedig szerintem második nyelvnek tökéletes választás.
2011. aug. 17. 10:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj, én a Sag za sagomból tanultam, mázli, hogy a párom második anyanyelve orosz sokat segített, de az kétségtelen, hogy nem nyelvtanár szóval kb az esetek 60%-ában csak azt mondta, ha rákérdeztem miért, hogy csak, mert ezt így mondják.:o)))

Már megvan a felsőfokúm, sztm könnyebb volt, mint az angol.

Itt nagyon sok hasznos könyvet találsz:

[link]


ezen a fórumon is érdemes böngészni


[link]


sok sikert, ne add fel, az eleje könnyű a közepe kicsit kínlódás, de aztán nagyon szerethető és szép nyelv bontakozik ki előtted

2011. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, megvan a könyv+munkafüzet+hanganyaga. Köszönöm a tanácsot.
2011. aug. 17. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már akkor tanultam mikor nem volt kötelező.sag za sagombl.
2011. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!