Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki 3 hónaposan...

Van olyan aki 3 hónaposan elkezdte a kóstoltatást?

Figyelt kérdés
Tápszeres a lányom 2 és fél hónapos és gondoltam ha betölti a 3 hónapos megpróbálok neki egy kis almát adni.
2014. okt. 16. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
mi is 3-3,5 hónaposan kezdtük, mert nehezen kakilt és a gyümölcsöket 4. hónaptól szerettem volna már, ha rendszeresen kapja. Barackot pürésítettem és annak a levét kapta felhígítva pár kanállal naponta. Tettem a vizébe is 3-4 tk-al és azt itta, így legalábba vizet is megitta és a hasát is beindította. Az almát is így kapta, de az mégjobban megfoga a hasát. kb 4 hónaposan kapott először a barack pépjéből is, gond nékül emésztette. Aztán jött a többi majdnem sorban, csak mi nem krumplival, hanem sütőtökkel kezdtünk inkább.
2014. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az én fiam tejallergiás, még az anyatejtől is véres a kakája :((((

Tejmentes tápszert kap és tegnap mondta a védőnő, hogy 3 hónaposan kezdjünk hozzátáplálni. Rettegek, hogy hogy fogja bírni a kis érzékeny gyomra, belei. (Szerintem majd elsumákolok egy hónapot.)

2014. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó,én biztosan nem kezdeném 6 hónapos kor alatt.Mi 3 hónaposan kezdtük,de a te eseted más.Kérdezz meg egy gasztrós dokit,akár neten szerintem.
2014. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából nem sietünk sehova csak kíváncsi voltam ki mikor kezdte el. Már van egy nagyobb lányom aki már majdnem 4 hónapos volt mikor elkezdtem kóstoltatni, mert borzasztó székrekedéses volt. Ez segített. Gyönyörűen jött a kaki magától a gyümik hatására. Most a kicsinél is ez a probléma. Minden kakilás egy rémálom. :/ Ezért gondoltam hamarabb, hogy ne szenvedjen még egy hónapot pluszban.
2014. okt. 17. 13:57
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván érthető, hogy elgondolkozol hozzátápláláson, ha valami eü. ok van. De csak azért, hogy tápszert kiváltsunk vele, szerintem jó nagy hülyeség.


Az meg ne legyen már érv, hogy 4 éves, és még semmi baja. Mert hosszú távon is jöhetnek következmények. Majd ha 30 évesen folyamatosan híg, vagy kemény széklete lesz, érzékeny lesz bizonyos ételekre, mert pl. gyomorégést okoz, vagy bármi mást, akkor azért nem árt elgondolkozni.

2014. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem még el. Ma 3 hónapos. Javult a kaki gondunk valamelyest így várok még az almával és társaival.
2014. okt. 28. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!