Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra borostyánlánc,...

Fogzásra borostyánlánc, éjjelre is?

Figyelt kérdés
Nem aggódtatok, hogy megfullad??
2014. okt. 17. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tetszett, megvettem, néha ráadom, éjjelre SOHA. ennyi, semmit nem ér
2014. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Két fiam van mind a kettő 2 hónapos korában kapott láncot éjjel és nappal is rajtuk van.A nagy 4 éves korában elvesztette, mert úszásnál levették róla, egy fogánál sem volt ordítás sztem szerencse , a kicsi 8,5 neki most jönnek a fogak haat ezeket észrevesszük nem tudom hogy mennyit használ a lánc, de egy kicsit hiszek benne.
2014. okt. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos
2014. okt. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nappalra rátettük, éjjel levettem.

2014. okt. 18. 08:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem adnék rá ilyesmit nappalra sem.
2014. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gabi86 ***** válasza:
Először is semmit nem ér,de ha már megvetted mindegy.sajna én is vettem annó és éjjelre is rajt hagytam és nem fulladt meg.amúgy én 4000 vettem.de tök mindegy mert a krémek amiket az ínyére kentem azok sem sokkal olcsóbbak és a legtöbb semmit sem ér.nekünk az osa gél meg a gengigél hasznàlt felvàltva kentem neki.
2014. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!