Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkát szeretnénk...

Mosható pelenkát szeretnénk használni a babának. Milyen típusút és hány darabot kell beszerezni? Tapasztalatokat is szívesen fogadok. Esetleg tetra pelust használ valaki pelenkázásra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapon keresztül nappalra kizárólag cseh textil pelenkát használtam az ikreimnél, éjszakára eldobhatót kaptak. Tökéletes volt számomra mindaddig, amíg el nem kezdtek forogni, mászni.

Egy babára számolva 20-25 db kell, mivel az első időszakban a feje alá is kell tenni, illetve böfiztetéshez is jól jön.

Ha még lenne kérdésed, nyugodtan írj akár privátba is!

2010. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Tetrapelust sok helyen láttunk mi is, de gumibugyit sehol. Ti hol vettétek? Vagy mit adtál rájuk a pelus fölé, hogy ne ázzon át a ruhájuk?

Sok boldogságot a babákhoz!

2010. jan. 24. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Szlovákiában vettem meg a pelenkákat, illetve ott minden gyógyszertárban vagy bababoltban kapható hozzávaló ún. ortopéd kisnadrág is, aminek az a lényege, hogy szélesebben tartja a baba lábait, mintha sima pelenka lenne rajta, így az első 3 hónap folyamán kifejlődő csípőporc megfelelően fog fejlődni és rögzülni, vagyis nem lesz csípőficama. 4 hónapos kortól pedig már elég hozzá a "sima" nadrág, ami szintán mindenhol kapható.
2010. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!