Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a babammal?

Mi lett a babammal?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy hónapos.az első 3hetben görcsös volt szajpenesz miatt ami a belecskeit is megfertozte.nagyon csúnya volt a feneke.mára már tiszta.az utóbbi időben viszont nagyon furcsán viselkedik.éjjelente van h egyhuzamban 8-10 órákat fenntvan.sír es nem eszik.éjjel elutasítja a fodor.ha odateszem ordit.alig eszik néhány korrupt egesz reggelig.ma reggel éves után nagyon sírt.szerintem nem is evett eleget de újra vergodott es mintha utalna a mellem nem evett tobet.a has kemény volt mint a kő.de szerintem nem a jollakastol.mi a csoda lehet vele? :((((((( nagyon el vagyok keseredve.előre félek az ejszakaktol.ejszka csak a cumi hallgattatja el.a mellem mintha a remalma lenne.nappal eszik, alszik rendesen
2014. okt. 20. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Én elvinném orvoshoz. Milyen volt a szülés?
2014. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem holnap doki.csak külföldön élünk es nyelvi problemaink vannak még sajnos :( nehéz volt a szules :p gugolva lett meg a pici.3,40kg al született es két véresen az orvos lemerte 4,30 volt.most nem tudom mennyi.tejem van szerintem elég.
2014. okt. 20. 13:39
 3/15 A kérdező kommentje:
*két hetis korára lett 4,30.boccsanat.telorol vagyok
2014. okt. 20. 13:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert az enyém is rengeteget sírt, és feszítette magát hátra. Nem volt szájpenésze, és éjjel alszik rendesen, de sokszor egész nap sírt. Én túlhordtam őt, zöld volt a magzatvíz, és többször leesett a szívhang szülés közben. Elvittem Dévényes gyógytornászhoz, és azóta kevesebbet sír. Nem tudom, hogy mi az összefüggés, mert nem talált nála semmit, csak a nyaka egy picit feszesebb. Csak leírtam a saját tapasztalatom.

Viszont az nem jó, hogy kemény a hasa. Az enyém nagyon hasfájós, de sosem volt kemény a hasa. Most lesz 3 hónapos.

2014. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kerestem a neten de semmit nem találtam hogy mire utalhat.talán tudsz valamit?
2014. okt. 20. 13:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Láza nincs? A kemény has azért nem jó jel, mert az izomvédekezés gyulladásra utal. Mióta kemény a hasa? Orvosnak kellene ezt látnia.
2014. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincsen láza.épp most szopizik.tegnap délután óta adom neki az espumizant gorcsre.a patikában ajánlottak.most egy percet se evett.alszik.amúgy max 7 percig szopizik.igaz hogy priccol a tejem úgy jon...
2014. okt. 20. 14:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy az zavarja, hogy nagyon jön a tejcsi.

Itt tedd fel a kérdésed, vannak szakértők:

[link]

2014. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. okt. 20. 14:58
 10/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!