Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 honaposnak mivel lehetne...

20 honaposnak mivel lehetne beállitani a haját? Ami nem árt. Egyszer alkalom fotozás lenne.

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Víz.
2014. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szép göndör mint az én lányom haja, akkor keserű lesz a szád, mert nagyjából nincs az a csodaszer ami normalizálná. A víz hatásos fegyver, de csak félszáraz állapotig, azután újra bevillan a diszkós stílus :)
2014. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ, fiú lány? ha fiú én tennék rá egy kis zselét, írtad egyszeri alkalom, és ha fotózás előtt állítod be neki és mielőbb lemosod, azaz pár órát lesz csak a haján...max figyelj, óvatosan csináld és kevéssel hogy azért a fejbőrét ne érje, ha kislányról van szó...hát azt nem tudom, nem szívesen fújnám be hajlakkal mert azt nem irányíthatod, a zselé meg több kell hogy jól el tudd oszlatni. de mondom én kisfiúnál simán zselézném arra a kis időre.
2014. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!