Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babátok szokott "röpköd...

10 hós babátok szokott "röpködni" a kezével (fel-le csapkod) amikor a hátán van? Közben kiabál.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!igen,ez nálunk is van,az én kislányom egy éves,ő is szeret "repkedni".Ő ülve is csinálja,közben nagyokat nevet,kiabál.Olyan édes olyankor. :-)))
2010. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 17 hónapos. Nem is emlékszem, hogy mikor kezdett "röpködni", de már régóta csinálja. Leginkább akkor, ha nfel van dobva, jókedvű és nagyon pörög, és futkározva csinálja. Rohangászik a lakásban, vagy az utcán és közben nnlegyez a kezecskéivel.
2010. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örültem volna ha többen is irnak. Bár lehet h nem jól tettem fel a kérdést.

Az első válaszolótól kérdezném, h mennyi idős most a kislányod? A beszédével minden rendben van?

Kisfiam akkor is csapkod, ha jó kedve van, de akkor is ha mérges. Nem tudom, normális-e ez?

2010. jan. 25. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az első vagyok.Jan. 14-én volt egy éves a Drágám.Amennyire le tudom szűrni,sterintem a beszédével minden rendben.első szava autó volt.Apa,nem-nem,ott,oda,bú,beee-ezeket mondja.Mintha tegnapelőtt anya-t hallottam volna,de lehet már csak ezt szeretném hallani. :-))
2010. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne ez normális?! Szinte minden baba ezt csinálja. :)))
2010. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!