Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt a sok "mikor" kérdés,...

Itt a sok "mikor" kérdés, csatlakozom: Mikor nyomta ki babád magát a kezével?

Figyelt kérdés
Tehát amikor már nem csak az alkarjára támaszkodik, hanem meg is emeli a kezével a felsőtestét?
2011. júl. 4. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
rendszeresen kb 6,5-7 hónapos kora óta.Most 8 hós, néha kitolja magát, mikor kedve van, de a kúszás annyira bejött neki, hogy egyenlőre kommandózik lelkesen:)
2011. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
az alkarjával 3 hetesen a kezével 6-7 hetesen előszőr,de ritkán csinálja még
2011. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
elég nagy eltérés van az első két válasz között... én azért kérdeztem, mert az gyerekorvos szerint már csinálnia kéne, én pedig korainak tartom. (vagyis nem tartom kórosnak, hogy ő még nem csinálja)
2011. júl. 4. 09:29
 4/20 A kérdező kommentje:
most nem írom ki, hogy mennyi idős, mert akkor félek, hogy csak meg akarnátok nyugtatni. inkább az érdekelne, hogy átlagban mikor tartanak itt a babák
2011. júl. 4. 09:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?Az én lányom kb 4hónaposan nyomta ki magát stabilan.Előtte csak ilyen tingli-tangli volt.
2011. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most lesz 8.-án 5 hónapos. 3 hónapos kora óta hasra és vissza fordul, kinyomja magát. 4 hónapos kora óta 4 kéz-lábra áll és próbál mászni...változó a gyerekek aktivitása.

Papírforma szerint ennyi idősen kell kezdenie forgolódni.

Mennyi idős a babád?

2011. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Megírom majd, de még jó lenne pár válasz. Nem akarlak titeket befolyásolni.
2011. júl. 4. 09:37
 8/20 anonim ***** válasza:

Én már teljesen ki vagyok akadva, hogy mindent ráerőltetnek szegény gyerekre. Én is mindig aggódtam, hogy le van maradva a kisfiam, és nem csinálja ezt, vagy azt. Lassan már ott tartunk, hogy születés után már szaladni kell tudni a babának.

Kisfiam 7 hónapos volt, amikor kinyomta magát, majd "hernyózva" haladta. És még nem volt 8 hónapos, mikor már mászott. Szóval 3 hét leforgása alatt a mászásnál tartunk. Egyébként a fejlődésneurológián azt mondták mozgáskoordinációs zavara van a kisfiamnak. Pontosan a kézhasználatával volt probléma, mert egy fél percre hasra tették, és nem nyújtotta előre a kezét, nem nyomta ki magát. Szegénykémmel csináltam a gyakorlatokat, amit végigüvöltött. Strandlabdán kellett hintáztatni. Hasra tenni a labdán és lökni előre majd vissza, úgy hogy csak a térdeit kellett fogni. Neki reakcióból előre kellett volna tenni a kezeit, de sose csinálta. Majd most július 18.-án kell visszamenni kontrollra, de mivel már mászik a picuri, így a gyakorlatokat abbahagytam.

2011. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hú, nem is tudom, talán 4 hónapos lehetett, amikor kinyomta magát. (Ha arra gondolsz, hogy felemelkedik a feje és felsőteste.)

Addig csak felemelte a fejét, nézelődött, néha könyökölt.

2011. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam.
2011. júl. 4. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!