Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap többszöri fejésnél...

Egy nap többszöri fejésnél minden alkalommal ki kell fertőtleníteni a mellszívót vagy elég egyszer egy nap?

Figyelt kérdés
És a cumisüvegeket? 2 hós baba?
2014. okt. 24. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Tarthatod Neomagnolos vízben szétszedve (24 óránként kell a Neomagnolos vizet cserélni) a mellszívót és nem fontos kifőzni minden nap (tejleadó anya).
2014. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én minden alkalommal kisterilizalom mindkettot.
2014. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez a Chicco fertőtlenítő folyadékom van.
2014. okt. 24. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én minden használat után kifőzöm ecetes vízben a cumiüvegeket is és a gépet is 2 hós a fiam :) a cumikat minden másnap mikróba dobom.
2014. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges minden alkalommal kifertőtleníteni. Elég elmosogatni és napi egyszer kétszer kifertőtleníteni. Aki éjjel is fej, az ki is fertőtleníti utána?
2014. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én igen de nem éjjel hanem hajnalba. Elmosom és hajnalba mindent kifőzök.
2014. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most negy es fel honapos a babam,de mikor annyi idos volt mindent kifertotlenitettem hasznalat utan.sajnos mostmar abszolut nincs tejem,elkezdtuk a hozzataplalast,a cumisuvegeket meg mindig Minden hasznalat utan kifozom,de lehet en reagalom tul...:)
2014. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eleinte 2 óránként fejtem éjjel -nappal, minden használat után elmosogattam-öblögettem, de nem sterilizáltam mindig.
2014. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!