Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most én lennék a "kegyetlen",...

Most én lennék a "kegyetlen", mert nem jöhet a pici az ágyunkba?

Figyelt kérdés

Barátnőm teljesen ki van akadva rám, mert a pici fiamat (2 hetes a drága) mindig a kiságyban altatom, persze van összebújás a babával, simogatás, de soha nem vesszük az ágyunkba a férjemmel. Van kanapé, de az ágyunk "szent", akármennyi idős is baba.


Most én lennék a kegyetlen, hogy nem jöhet?



2014. okt. 24. 17:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Ha a baba egyébként megkapja a neki szükséges mennyiségű testi kontaktust napközben és éjjel nem zavarja ennek hiánya, akkor nem vagy kegyetlen. Majd ha rohangálni tud, akkor bekéredzkedik úgyis.
2014. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Nekem valahol fura, hogy azt akit 9 hónapig várunk, aggódunk érte, hogy minden rendben legyen vele, mindent megteszünk, hogy neki a legjobb legyen, azt születése után egyszerűen kitiltjuk az ágyunkból. Ugyanakkor teljesen megértem, hogy szeretnéd már a kezdetektől fogva arra szoktatni, hogy a saját kis ágyában aludjon és ott szokja meg. Szóval én nem gondollak kegyetlen, nekem csak az a fura mikor valaki semmi pénzért nem engedi a gyereknek, hogy az ágyukba feküdjön.
2014. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha a gyereknek így jó, akkor ok. Mert állítólag vannak ilyen gyerekek. :) Szoptatod?
2014. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen, szoptatom a kicsit. Köszike a válaszokat!
2014. okt. 24. 17:47
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Kettes, nem értek egyet. Miért is kéne egy gyereknek a szülői ágyba feküdni? A szülő sem fekszik a gyerek ágyába.


Nem vagy kegyetlen, kérdező

2014. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy is. Ez a normális.
2014. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem azt mondom, hogy ott kell feküdnie, de akkor sem értem, mikor valaki konkrétan kijelenti, hogy a saját gyereke nem fekhet az ágyába. Ok, hogy te nem értesz egyet, én attól még így gondolom...
2014. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
2es en ertem mirol beszelsz, es pont igy gondolom en is! Nalunk a baba szent nem az agy!!!
2014. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy olyan dolog amiért nem lehet elitélni titeket, igy döntöttetek a pároddal.

Csak halkan megsúgom hogy mi is hoztunk ilyen döntéseket de sajnos ahogy nő a baba úgy változott a helyzet :)

Még csak két hetes, ne hidd hogy tudod hogy viselkedik, rengegeget fog változni az alvása, az igénye, szoptatás gyakorisága, hasfájós időszaka, lehet örülni fogsz ha éjjel a közeledben van és nem kell kikelned az ágyból hozzá csak magad mellé veszed.

Mi beszereztünk egy Babybay nevű kiságyat amit a miénk mellé lehetett rögziteni, nagyon szerettem és biztonságban volt mellettem a fiam.

A barátnődnek nem szabadna ilyen formában véleményt nyilvánitani, ezért ne érezd magadat kegyetlennek, rossznak.

2014. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy az. Mi sem altatjuk a gyereket a szülői ágyban, az a szülőknek van fenntartva. Neki van saját ágya, meg bölcsője, meg miegyebe, azokban tökéletesen elalszik. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy bárminemű hátrányt szenvedne, hiszen a nap többi részében megkapja azt a törődést, amire szüksége van. Egyébként se gondolom, hogy ha ő is alszik, mi is alszunk, és mindezt nem egy ágyban tesszük, az neki lelki törést okozna, hiszen alszik közben. Nem beszélve arról, hogy az együtt alvás veszélyekkel járhat, vagy hogy esetleg olyan programra is használják a szülők az ágyukat, amihez a gyereknek semmi köze, legyen akármilyen kicsi.
2014. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!