Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kislányom egyedül...

8 hós kislányom egyedül szeret játszani?

Figyelt kérdés
Olyan "problémám" van, hogy a 8 hónapos kislányom nem igényli a társaságot. Teljesen jól elvan egyedül. Játszik a kiságyban vagy a földön. Hordozóba kint van velem a konyhában mikor főzök. Mikor együtt játszunk akkor is inkább a játékokkal van elfoglalva. Meg fog ez változni? Tudom más ennek nagyon örülne, mert nem tudnak 2 percre egyedül lenni, de nekem kicsit rossz.
2014. okt. 24. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha meg nem lenne el akkor az lenne a bajod. Örülj neki h nem lóg a seggedbe. Nekem is 8 hónaposom van de még a wc-re is utánam jön.

Hihetetlen h semmi de semmi nem jó, ha elvan egyedül az a ban ha nem az, ha sokat alszik az a baj ha nem alszik az a baj, ha sokat eszik az a baj ha keveset akkor meg az. Nem értem miért kell mindig más, miért akarja mindenki változtatni a kisgyereket.

2014. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam sőt egyszer megkérdeztem anyát amikor kinéztem a balkonról a játszótérre hogy mit csinál ott az a sok gyerek? oviba egy évet jártam, otthon voltam, azt mondta hogy játszanak, folyton azon gondolkodtam hogy milyen rossz lehet nekik együtt játszani biztos kényszeritve vannak :)

elvoltam, legóztam és kész, most sem vagyok valami hu de tarsasag függő de örülök is ennek,ha jön valaki elbeszélgetek vele de nem keresem senki társaságat, azért mert unatkoznák és kimennék vkivel sörre vagy ilyenek.

2014. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem oltást kértem kedves 1. válaszoló, csak érdeklődtem, hogy ha esetleg volt más is ilyen helyzetben akkor ez változott-e a későbbiekben. És igen lehet ezért vagyok rossz anya, de szeretnék többet játszani a saját gyermekemmel. Édes Istenem...
2014. okt. 24. 18:44
 4/14 A kérdező kommentje:
És igen, még ráadásul sokat is alszik :)
2014. okt. 24. 18:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Huu hát borzasztó gyereked van, cseréld le!
2014. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Normális kérdésre miért nem lehet normálisan válaszolni? Akinek nem megy inkább ne válaszoljon, köszi!
2014. okt. 24. 18:55
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem 7 hós és volt ilyen korszaka de most az ellentéte.nálatok még nincs szeparációs szorongás de nyugi lesz :)
2014. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De a szeparációs szorongás már elmúlóban van, az a lényeg neki hogy hallja a hangom vagy lásson. Csak arra nincs szüksége hogy foglalkozzak vele.
2014. okt. 24. 18:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, most egyéves. Tárva-nyitva a szobája ajtaja, de akkor sem jön ki, ha hívom. Babrál a játékaival, fel-alá járkál és mondja a magáét, jól elvan.
2014. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen, 11 hónapos ritkán igényli hogy játszak vele, vagy hogy kézben legyen, de pl együtt mászni illetve most már sétálni nagyon szeret. És igen ő is sokat alszik :D, sőt túl barátságos mindenkivel :D.
2014. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!