Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyasvalakit aki...

Ismertek olyasvalakit aki alacsony apgarral (6/8 vagy rosszabb) született?

Figyelt kérdés
Lett belőle hátránya?
2014. okt. 24. 20:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2014. okt. 25. 22:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha jartok Devenyre akkor mar nagy baj nem lehet. En csak jot hallottam a devenyesekrol, amerikabol akartam haza menni, hogy a kisfiam elhordjam hozzajuk, szerencsere vegul nem kerult ra sor. Szinte csodakra kepesek. Egyebkent youtubon van egy video : gulasra tanitas cimen, gyakorolgass vele es nalunk a baba masszazs is sokat segitett azt is talalsz youtubon feloras video. Sok torodes , motivalas, torna es minden rendben lesz!!
2014. okt. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a gurulós videót, köszi :) Élvezte a manó, de magától nem gurul. Holnap megint dévény, várom a csodát! :)
2014. okt. 26. 13:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert es kitartas. Minnel tobbet gyakorol annal ugyesebb lesz. Es a motivacio nagxon fontos, pl az en fiam a jatekokert meg sem mozdult... de a kajara mindig lecsapott :-) :-)
2014. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kislányunk 9/10es apgarral született.mégse forgott csak 7 hosan.4,5 éves semmi baja nincs
2014. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!