Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki abszolut...

Van itt olyan aki abszolut nem vágyott a babájára mikor már terhes volt? Mikor változott ez meg, hogy birta leküzdeni a nehézségeket ugy hogy ha nem az lebegett a szeme előtt hogy a baba mindenek felett?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve,sajnálom hogy ilyet kell kérdeznem,ne akadjon ki senki légyszi.
2010. jan. 25. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Soha sem éreztem úgy a terhesség ideje alatt hogy nem vágyom a babámra!Ilyen nem szabad még gondolni sem nem hogy érezni!Ha már így érzed akkor mit fogsz érezni ha megszülted már?Nem fogod szeretni?Akkor miért tartottad meg?
2010. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ne legyel elkeserdeve! En is hamarabb lettem terhes mint, ahogy terveztuk a ferjemmel, de amint megfogant es foleg amikor eloszor megmozdult, ketsegem sem volt a felol, hogy ez a baba eletem ertelme. Nem tudom hany hetes terhes vagy, de szerintem amugy is kell mindenkinek egy kis ido amig megszokja, hogy van valaki a pocakban, talan neked tobb ido kell. Szerintem eljon az az ido hamarosan amikortol mar vissza szamlalod a napokat, hogy lathasd a babadat. Es az valo igaz, hogy, ha ugy dontottel, hogy megtartod ( hisz volt ra jo nehany heted, hogy vegig gondold )akkor nyilvan azert tetted mert vagysz ra.
2010. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogod szeretni! De miért nem vágysz rá? Végülis mi nem ismerjük a helyzetet...

Én pl. most úgy érzem, hogy rosszul lennék, ha terhes lennék, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy tudok szeretni még valakit a kisbabámon kívül... (5 hónapos) sokszor beszélünk róla, hogy mi lenne, de egyelőre elképzelni sem tudom, hogy mit éreznék. Most biztosan sokan lepontoznak ezért. De! Azt gondolom, amikor az embernek mocorog reggelente a pocakban, ill. születése után megpuszilgatod, nincs annál jobb dolog.

Szóval ez az érzés változhat. De miért érzed ezt most?

2010. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem tereld el ezeket a gondolatokat, mert nagyon könnyen megérzi a baba.

szuicid hajlamokat számoltak be olyan emberekről, akiket korábban el akartak vetetni, de végül mégis megtartottak. sokan az abortusz kiírt dátumán próbáltak öngyilkosok lenni évekkel később. tudom, borzasztó.

szóval szerintem csak megijedtél, ami teljesen természetes, nem baj, hogy nem kizárólag a babád van mindenek felett, de számíts rá, hogy meg fog változni az életed, és igenis jó irányba. nem tudom mennyi idős terhes vagy, ha majd megmozdul, vagy hallod az nst-n a kis szívkalapálását, biztos már nagyon akarni fogod! fel a fejjel!

2010. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 hetes terhes vagyok,még nincs semmi sem eldöntve.Van egy 8 hónapos gyerekünk akit imádok,a férjemről pedig mult héten derült ki hofgy szerelmes smseket küldözgett 1 honapja egy másik nőnek...
2010. jan. 25. 16:16
 6/11 anonim ***** válasza:

uh, megértem, hogy most nehéz! Én sem vágytam a babámra mikor terhes voltam, mert nem fogtam fel. Nehéz terhességem volt, sok problémára és valahogy nem jutott el az agyamig, hogy egy kis csoda van a pocimban. még így utólag is olyan mint egy film... de mióta megszületett IMÁDOM, jobban mint bármit a világon.

Viszont az, hogy elvetessem soha meg sem fordult a fejemben. nem ítélem el ha valaki így dönt, csak én nem tudnám megtenni. és milyen jó... :)))

2010. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bea24 ***** válasza:
Szia! 7 hetes terhes vagyok és van egy 5.5 hónapos kislányom. Mit ne mondjak, én is meglepődtem mikor pozitív lett a tesztcsík és én sem tudtam mit gondoljak. Szerettünk volna tesót, de nem ilyen korán. Tudom, hogy nagyon nehéz lesz, de megtartjuk, mert soha nem lennék képes elvenni az életét, főleg, hogy most már van egy pici lányom. Még mindig vannak bennem kételyek, de tudom, minden rendben lesz. Biztosan meg fogod szeretni, e felől ne legyen kétséged. :) A férjednek mi a véleménye? Nem lehet, hogy ettől ijedt meg? BeaAnya
2010. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én teljesen megértelek. Nekem első baba. Én már a 30. hétben voltam, amikor megtudtam, hogy a férjemnek viszonya van egy másik nővel. Teljesen összetörtem, bár nem szóltam neki, hogy tudom. Nagyon fájt, hogy a terhességem alatt teljesen elhanyagolt, nem tudtam mindig örülni a pocaklakómnak. Azóta már 2 hónapos a babám, imádom, a férjem is szereti, de nagyon nehéz, mert lélekben nem itthon van. Szinte állandóan egyedül vagyok itthon. A baba nagy boldogság, de ha a férjed nem szeret, vagy nem foglalkozik veletek, akkor úgy nagyon nehéz. mert ilyenkor lenne a legnagyobb szükséged szeretetre és törődésre. Én javaslom, hogy beszélj vele, mert fel fogsz őrlődni. Ez a szerelem lehet, csak fellángolás, és ha most elveteted a babádat, és a kapcsolatotok rendbejön, később bánni fogod. Ne légy olyan hülye, mint én, ülj le vele, és mondd el, hogy tudsz a viszonyáról, mik a tervei. Sok sikert!
2010. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Először voltak az smsek,utána derült ki a baba.És igyexunk rendbehozni a kapcsolatunkat,bár eddig sem volt rossz...de lehet ez csak az én véleményem.Szeretem őt,és egyszer szeretni fogom a babát is.Csak most még nagyon nehéz.
2010. jan. 26. 08:57
 10/11 anonim ***** válasza:
érthető a helyzeted én nem is tudom mit tennék!8 hónapos az első babátok?most 4 hetes terhes vagy?neki meg 1 hónapja úgy mondd szeretője van?én kiakadnék totál nem is tudom hogy mit tennék komolyan!viszont szerintem az legyen a fejedben hogy a 8 hónapos babód és a kis pocaklakód szeret a legjobban ne idegeskedj mert nem tesz jót a babádnak!vigyázz rájuk!és a férjed miért küldözgetett sms-ket másnak?meg is csalt?és most mi lesz veletek?
2010. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!