Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt jelent, ha 2 hónapos...

Bajt jelent, ha 2 hónapos babám kerüli a tekintetünket?

Figyelt kérdés

Nem mindig, az enyémet (anya) csak ritkán, az apukájáét gyakrabban. Néha viszont idegenekkel is felveszi a szemkontaktust, elég sírós baba, de mosolyogni is szokott magától is és ha rámosolygok általában viszonozza.

Amikor így nem néz ránk, akkor nem csak véletlen, hanem látványosan a fejét is és a tekintetét is máshova irányítja. Ilyenkor nem mást néz, csak minket nem akar. Ha próbálok direkt elé kerülni, azonnal fordítja máshova a fejét.

Nagyon hamar megsértődik, pl. ha valaki hozzáér azonnal üvölt, azt csak a kiváltságosok tehetik meg. Az egyik unokatesója, az öcsém, az apukája és én. H jő kedve van, akkor bárki ölbe veheti, de a kezéhez akkor sem nyúlhatnak.


2014. okt. 27. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen normális, mint minden 2 hónapos, ugyanúgy viselkedik ő is.
2014. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennek örülök. Nem ismerek más ekkora babákat és a férjem mindig olyan vészjóslóan megjegyzi, hogy megint nem néz rá. Eddig úgy voltam vele, hogy persze, hisz már lát és minden más érdekesebb, minket már látott eleget. Arról nem is beszélve, hogy néha látványosan megsértődik és elfordul.

De már annyiszor mondta, hogy elkezdtem én is ezt figyelni.

2014. okt. 27. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyem is ket honapos, nem viselkedik igy, de minden baba mas. Engem meg az zavar neha h folyamatosan engem bamul, ha mas kezeben van, edes mert keresi a biztos pontot, de rossz, h beszel hozza pl anyum o meg ra se nez.. :-) amugy nalunk mindenki kezeben elvan kb fel orat. nekem akkor szokta egyebkent igy elforditani a fejet ha megun valamit. Ha sokat jatszunk egy dologgal, vagy csak beszelek hozza sokat akkor megun es elfordul:-). Majd biztos nyitottabb lesz, ne aggodj ezen. Aztan jon a szeparacios felelem es.ki sem bujik a szoknyad alol:-D!!
2014. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!