Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám kb.1 hete...

4 hónapos babám kb.1 hete mindig felkel 2-3 körül hajnalban, másnál is volt ilyen, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Foga nem jön, próbáltam +1 plédet, vagy -1 réteget, nem éhes(nem kell neki), semmi. Aludna ő tovább, de addig sír még fel nem veszem és alszik is vissza rögtön. Leteszem és 10-20 perc maximum 1 óra múlva újra ez van. Már hulla vagyok. Másnál is volt ilyen? Mi volt az oka? Olvastam, hogy egy anyuka is hasonlóról számolt be, majd nem volt semmi különösebb oka, egyszer csak újra átaludta rendesen az éjszakát. Hasonló nálatok? Meddig tartott ez? Amúgy 8-tól fél6-ig eddig mindig aludt rendesen. 4 körül már éberebben, de aludt. Próbálom, hogy nem veszem fel és csak paskolom a fenekét, vagy simizem, van, hogy segít, de legtöbbször nem...:(

2014. okt. 27. 14:05
 1/8 anonim válasza:
Szia, mi is így vagyunk. Eddig én is ringattam, de már kezdünk leszokni róla. Így beszélget egy darabig, utána simizéssel elalszik. Van úgy hogy csak iszik és alszik is vissza. Reméljük hamar elmúlik:-)
2014. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődése hogy áll?Nem tanult vmi újat most?Mi mindegyikkel megszenvedtük ilyen idősen pl arra ébredt fel h végére kúszott az ágynak álmában
2014. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mostanában próbál hasról hátra fordulni, mindig eljut az oldalra fordulásig és már csak egy billentés kellene és átfordul,de az még nem jön össze. Na igen, a másik, állandóan kúszik álmában és ahogy "elfogy" az út, rögtön felébred arra is. Amúgy meddig kúsznak így álmukban? :)
2014. okt. 27. 16:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Na most azt olvastam, hogy attól, hogy semmi nem látszik az ínyén, még lehet a fogzás okozza nála a nyugtalan alvást. Ez igaz? Már 2 hónapos korától nyáladzik, tehát most is nagyon, nem tudom, hogy a foga miatt van-e?
2014. okt. 27. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
A kúszás addig menő míg meg nem tud fordulni... :) utána meg jön a többi de ezek kb 2-3 hét és elmarad.Hozzátáplálás?Enni kínálod?Mert olyan is volt nálunk 1 hétig evett hajnalban egyszer aztán megint átaludta.De ha egyből visszaalszik én mozgásra és fogzásra gyanakodnék.Sztem jobb ha kiveszed hidd el nem szokik hozzá mert 7,5 hós a lányom mindig kivettem és sokszor átaludja az éjszakát 8tól reggel 7ig.Próbáld magad mellé venni akkor nem kell felkelned, akkor is kel de kényelmesebb.Én így csinálom s van amikor 6kor veszem magunk közés és 8ig szundítunk még :)
2014. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mostani éjszakánk már egész jó volt. Jó mélyen aludt 4ig és csak utána kezdett zsongni. Onnantól már fél óránként felkelt és nekem 0 alvás, de legalább ő pihent. :) Képzeld, olyan rafinált a kisasszony, hogy hiába veszem magam mellé, az nem jó, ordít. Vegyem az ölembe és álljak fel vele. Már én is próbáltam odarakni, de iszonyat ordítás a vége. Kivéve ha cicit kap, amin jó eséllyel bealszik, de ha felébred, akkor megint rögtön ordít, hogy vegyem fel. Így elég fárasztóak a hajnalok. :S
2014. okt. 28. 09:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, még nem kezdtem el a hozzátáplálást.
2014. okt. 28. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor hasonlóan rafinált az én kisasszonyomhoz :) Mondjuk neki elég ha a mellkasomra rakom.Most szenvedünk mi is mert a felállás nagyon menő :) De sztem nálatok is a mozgás miatt lehet.Ezek tényleg 2- hét alatt elmúlnak.Kibírni hogy lehet?Sehogy csak reménykedsz hogy lassan vége nincs tuti tippem.Sok citromfű teát iszok hogy ne legyek ingerült meg ha tudok pihenek vele (ritka).Kitartás okosabbat nem tudok.Próbálj homós dolgokat de nekünk nem váltak be :(
2014. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!