Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy emlékeztek vissza a...

Hogy emlékeztek vissza a várandósság időszakára?

Figyelt kérdés

Én nagyon szívesen, de egyben olyan furcsa is. Egész nap ráértem, ide-oda járkáltam, élveztük, hogy rugdos a baba, akkor ott volt a sok terhesgondozás, az UH-ok, amiket úgy vártunk, aztán az állandó pisilés, lábdagadás :) Az izgalom az 1. szülés miatt, stb..Olyan, mintha mindez nem is velem történt volna. Amúgy szívesen esnék teherbe megint, de azért még várunk :)

Linda


2010. jan. 25. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jó emlékeim vannak, bár terhescukros voltam, de más egyéb problémám nem volt, se hányinger, semmi rosszulét. Igaz, az ucsó hónapban már nehezen viseltem, alig tudtam menni... Mondjuk azt a sok vérvételt nagyon utáltam:(
2010. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz terhességem volt :( sok sok problémával. De ahogy a lányomra nézek mindig eszembe jut, hogy jééé a pocakomban is állandóan nyüzsgött :D néha hiányzik a rugdosása. Na olyankor úgy mellkason tud rúgni, hogy a lélegzetem is elakad

8 hós baba anyukája

2010. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt extra nehéz terhességem, csak a szokásos dolgok: hányás 3 hónapig, álmosság, fáradtság, gyomorégés. Aztán nőtt-nőtt a pocak, az utolsó hónapok és hetek nagyon lassan mentek. Nekem egyáltalán nem hiányzik. Egyedül az, amikor elkezd rúgdosni. De a végén már nagyon kint akartam tudni, mert sose hagyott este aludni, úgy rúgkapált. Mindezek mellet nagyon jó szüléseim voltak, szerencsés vagyok, de több gyereket nem vállalnék főleg a terhesség miatt.

egy 2 gyerekes anyuka

2010. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én szívesen végigcsinálnám mégegyszer, néha hiányzik. Nekem is problémamentes volt a 9 hónap, mint az elsőnek, terhességi cukrom volt a legnagyobb problémám. Bár ha emiatt híztam csak 10 kilót, ami egyből le is ment a babuval, akkor a következőnél is vállalom a diétát és a rengeteg vérvételt...

Azóta is próbálnám ezt a diétát, de annyira rá vagyok kattanva az édességre, hogy szó szerint elvonási tüneteim lennének... az 5-szöri étkezés pedig... örülük, ha a reggelim megvan délben, az ebédem meg du 4-kor...

Na mindegy is. Szóval néha irígylem a barátnőimet, akik előtt még ott áll az utolsó 10-15 hét...


De az, hogy látom a babómon azokat a mozgásokat, amit a pocakban is produkált...hihetetlen. Annak a 9 hónapnak is megvan a maga szépsége és a babakorszakoknak is!

2010. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem, lesz még több is :)

A terhességem nekem is problémamentes volt, a 37. hétig, aztán poz. nst, fenyegető hypoxia miatt szülésindítás volt. Csak a 2. nst-re mentem, aznap este pedig már a szülőszobán voltam. Na, annak az 1 napnak az izgalma nem hiányzik, de amúgy minden más igen :)Talán a szülés is, pedig nem volt könnyű, mert még fájásgyenge is voltam, elakadt a baba + 4100 grammal született a kisfiam :)

De hát másnak sem könnyű... :D

2010. jan. 25. 20:35
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól indult a dolog, semmi hányinger, hányás. Aztán jöttek kisebb gondok, pl ínyvérzés, a derekam már fájt a 4. hónap körül, ami a végére már borzasztó lett, de ezt leszámítva egészen a 8. hónapig viszonylag jól éreztem magam. Akkor terhességi viszketést kaptam. Hát én ezt nem kívánom az ellenségemnek sem, mindenem viszketett a nap 24 órájában, aludni sem tudtam, semmi nem segített, az egész testemet elborította a vörös kiütés. (a védőnő majd elájult amikor meglátott) És állítólag ez nagy valószínűséggel megismétlődik ha lesz még baba. :(
2010. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem szörnyű volt a terhességem,Másnak ez a leg boldogabb dolog az életében,én végigsírtam ,mert a férjem elkezdett inni,állandósultak a balhék, jött a különköltözés, tönkre ment a házasságunk,és most itt állok egyedül egy gyönyörű 5 hónapos kislánnyal.Újra a szüleimnél!
2010. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok, engem a párom 4 hónapos terhesen hagyott el egy másik nőért, érdekes módon valahogy nem érdekelt, hisz volt egy babám, boldog voltam:)
2010. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nehéz volt ,de megérte !
2010. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Életem legboldogabb időszakaként tartom számon. Magyon boldog voltam.
2010. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!