Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy emlékeztek vissza a...

Hogy emlékeztek vissza a várandósság időszakára?

Figyelt kérdés

Én nagyon szívesen, de egyben olyan furcsa is. Egész nap ráértem, ide-oda járkáltam, élveztük, hogy rugdos a baba, akkor ott volt a sok terhesgondozás, az UH-ok, amiket úgy vártunk, aztán az állandó pisilés, lábdagadás :) Az izgalom az 1. szülés miatt, stb..Olyan, mintha mindez nem is velem történt volna. Amúgy szívesen esnék teherbe megint, de azért még várunk :)

Linda


2010. jan. 25. 20:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Csodálatos időszak volt a várandóságom majd 9 hónapja :) Szerencsés vagyok, mert nem voltam rosszul, nem lettem cukros és nem is híztam túl sokat. Imádtam, jól állt az áldott állapot. Most majd 8 hónapos a fiam, de már nagyon hiányzik a terhesség...még a szülés is :) Pedig azzal már jól megszenvedtem. Alig várom, hogy jöjjön a kistesó :)


Az az érdekes, hogy így utólag ,anyaként teljesen másként élem meg mint amikor benne voltam, tehát várandós voltam. Tudom, hogy a második terhességem már egészen másként fogom érzelmileg megélni, sokkal intenzívebben, még boldogabban :)

2010. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a sok választ! Jó volt olvasgatni, majd kiemelem a kérdést!

Mindenkinek boldog babázást ! :-)

2010. jan. 26. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!