Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vagytok? Hogy zajlik...

Hogy vagytok? Hogy zajlik nálatok?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból.Napotok milyen alvás,evés,stb pihenésetek napi rutinotok,hasfájás,nappali alvás-éjszakai kelés,stb.
2014. okt. 29. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

2 éves. Fél 7-kor kelt ma.Hasa sosem fájt kicsiként sem.

Nem aludt még fél percet se,pedig 11:45től 13:15ig a kiságyában volt,de zörgött és bepakolt magának 5 párnát és 4 takarót,így helye se volt.

Nem kel éjjel 7 hetes korától,csak ha beteg,vagy hát legalább is nagyon ritkán kelt.

Rutin is meg volt 3 hetes korától.Nyilván ahogy nőtt változott azért.Most készülünk bölcsibe baba-mama klubba.Hazaérünk majd vacsi,fürdés ,alvás.

2014. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tök szuper bár nekem nagyon pici a fiam de jo olvasni amit irtál. Majd ha nekem is nagy lesz majd nyilván olyan jó pörgős lesz mint neked.
2014. okt. 29. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
1 éves. 6kor kelünk, reggeli, játék, 10kor tizorai, aztán alvás délig. Játék, ebéd. Ebéd után nem alszik, játszik, 4 felé megyünk le sétálni, a kocsiban szokott aludni egy órácskát. Délután apával megy a játék. Este 8kor alszik, éjjel 1-2x ébred, de apa kel legtöbbször, mert én el vagyok ájulva és lassan reagálok. :) Nem fájt a hasa, csak nagyon rég, picibaba korában. Akkor a hordozókendős megoldás sokat segitett. Eszik mindent, jó étvágya van, sokat kacag, boldog baba, és én is jól vagyok :))) (bocsi, de angol billentyűzet, nem találom a hosszú i-t)
2014. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyém is nagyobb, 2,5 éves lesz decemberben, de azért leírom, ha nem baj.Reggel 7-kor kel, utána irány a csana, ott van 4-ig. Utána hazajövünk vagy a papáékhoz megyünk, játék, vacsi, fél 8-kor fürdés, tejital, mese, 8 körül alszik. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, hasfájás nem igazán volt nálunk. Jó evő, bár már válogat és sajnos 1 éves kora óta nem hajlandó gyümölcsöt enni. Napirendje kb. 4-5 hetes korában már volt.
2014. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy a mai világba még lehwt boldog anyukák hozzászólásait olvasni. Nekem 2 és fél hós napirend szuper sokat mosolyog gagyarászik. Aludni napi 3x 2-3órát a többi játék.
2014. okt. 29. 15:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja éjszaka is 1x kel csak hasa nem fáj. Nagyon boldog baba.jol telnek a napjaink.
2014. okt. 29. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos a lányom. először nehezen indult a dolog, nem volt elég tejem, sokat kellett fejnem, hasfájós is volt, napközben csak 1-2 órát aludt, aztán a 6. hétre kinőtte ezeket :) a nappalok változóak nagyon keveset alszik, van hogy csak fél órát délelőtt meg felet délután...viszont éjjel bepótolja, 9-kor beteszem az ágyba, és reggel 7-ig durmol :)

4 naponta kakil (anyatejes) általában a 4. nap kicsit nehézkes, amikor kaka nap van, akkor nyűgös. De az összes többi nap egy tündér. most kezd kacarászni, imád játszani, nézelődni. Séta nem az erőssége, de azért napi 1 órát ki tudom vinni.

2014. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De jo hogy neked átalussza az éjszakát nekem eddig ez 3x fordult elő de ennek ellenére jó alvó egyszer kel 2 után hajnalba. Nekem nagyon szeret sétálni kint lenni figyeli az autók hangját....
2014. okt. 29. 15:37
 9/9 A kérdező kommentje:
A tejemmel nekem is volt baj eleinte de nostanra szuper jokat eszik bát szeret rajta el "cuclizni".de nagyon ügyesen megtanulta hogy nem szabad ugyhogy egyre kevesebbet huncutkodik rajta.
2014. okt. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!