Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van nálatok napközben...

Hány fok van nálatok napközben? Miben vagytok ti otthon, és miben a babátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

24 fok - én: rövid ujjú póló, hosszú nadrág

baba: hosszú ujjú body, hosszú nadrág, zokni

2012. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
21 fokra van beállítva a termosztát. Én nadrág, zokni, póló, pulcsi kombóban vagyok. Lányom 7 hónapos, rövid body, harisnya, nadrág, póló, pulcsi kombó.
2012. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kb. 22 fok, de van,hogy fel kell vennem 24-re a cirkót, mert lehűlünk. Én rövid vagy hosszú (most épp hosszú) melegitőnadrágban és spagettipántos trikóban, zokniban. Ha nem trikó, akkor miniujjas felső van rajtam általában. A gyerekeken, akik 1 évesek, most farmer van hosszúujjú bodyval, zokni, puhatalpú cipő.
2012. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

25fok van,távfűtés,állítani nem lehet!

Rajtam most térdnadrág,póló,zokni. A lányomon 2éves,vékony hosszúnadrág,zokni,és egy póló.

2012. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Uram Isten, elképedtem a válaszokon! Akkor nálunk Szibéria van, mert itt 20 fokra van állítva a termosztát, és kb. annyi is a hőfok. De mi ehhez szoktunk, igaz ilyenkor én hosszú ujjú felsőben és pulcsiban vagyok, plusz még harisnya is van rajtam a bársonygatya alatt, mert a 11 hónapos fiammal folyton a földön mászkálunk, így ott fáznék. Rajta is vastag harisnya, normál vastagságú nadrág, hosszú ujjú body és pulcsi van, plusz mamusz. De mi ezt szeretjük, éjszaka ennél kicsit hűvösebb van, de néha még így is melegünk van, bár azért jól betakarózunk. Melegebben nem tudunk aludni, meg egyébként így is katasztrofális a fűtésszámla :-(
2012. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tudom, hogy rossz szokás, ez a nagy fűtés. most a gyerek miatt jobban fűtünk, meg a ruhák is lassan száradnak. de jövőre inkább beöltözünk pulcsiba, tudom, hogy bőven elég lenne 21-22 fok, te csinálod jól.
2012. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam, hogy ti nem jól csináljátok, csak elcsodálkoztam, hogy mindenhol milyen jó meleg van :-) De mondjuk mi egyébként is ilyen hideg-kedvelők vagyunk, persze azért este mi is odapörkölünk kicsit a fürdés idejére :-)))
2012. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22-23fok. Rajtam hosszú nadrág és póló, a fiamon body, hosszú ujjú póló, vékony harisnya, melegítő nadrág, papucs. Elég gyakran lehasal, leül a földre játszani, autókat tologatni.
2012. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok körül van,de mivel fagyosszentek vagyunk a lányommal,így rajtam gyapjúzokni-plüssmelegítő(alsó+felső rész)-hosszúujjúfelső.Kislányon pedig zokni+mamusz-mackónadrág-rövid u. body+hosszúujjú felső-mellény.
2012. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Húha, nálunk is nagyon hideg van ezek szerint. 20 fok körül +/-1 fok. Harisnya, zokni, rugdalózó vagy kertésznadrág, két body a babán. Én hosszú ujjú felsőben (nem pulcsi, csak valami pamut), néha egy vékony kardigán és farmerban vagyok általában, plusz vastag zokni ha nem használok papucsot.
2012. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!