Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós kisfiam folyton kel...

11 hós kisfiam folyton kel éjjel, normális ez?

Figyelt kérdés
kb.3-4 szer aludt jól eddig. Még szopik is, éjjel már 1,hónapja nem, de most vhogy mintha megint követelné. Szopitól visszaalszik de csak fél órára. 9- kor elkezdi és van, hogy,10-12- szer is riad. A harmadik fiam, a nagyobb is ilyen rossz alvó volt, talán nem ennyire, de már kezdek kibukni, nem tudom mivel lehetne kicsit segíteni neki. 5 foga kint.
2014. okt. 30. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás. Kitartás!
2014. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem fogzás lesz. Nem tudsz it csinálni. Kitartást!
2014. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, tudom elmúlik de nehéz nagyon. Nem újdonság harmadik gyerek, de reménykedtem hátha jó alvó lesz. Ámulok akinek rögtön végigalussza az éjszakát. Pont most cseszett le szinte egy anyuka, hogy miert nem hagyom sirni csak 5 percet legalabb mert tuti csak egy rossz szokas amit felvett. En mondtam nem ez a tipus vagyok nekem ha szoltak en mentem. Ugy nezett ram mint egy idiotara, ki vagyok az ilyenektol, atmeneti idoszak, nehe ev :( de ezt vallaltam.
2014. okt. 30. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!