Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagálnál arra, ha...

Hogyan reagálnál arra, ha kiderülne, hogy 3 éves gyermeked leukémiás?

Figyelt kérdés

Ma megtudtam, hogy szomszédkislánya, aki 3 éves leukémiás.Mivel anya vagyok, bele sem merek gondolni abba, hogy az én gyermekemmel történne ilyen. SZÖRNYŰ!!!!!

teljesen ki vagyok, egész nap a kislányon agyalok. Életrevaló, tündéri kislány.


2014. okt. 30. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, mivel a gyermekkori ALL a legjobban kezelhető daganat-féleség, 70-80%-os gyógyulási aránnyal, feltehetőleg az első kétségbeesés után az ember heves info-gyűjtésbe kezdene, hogy megtalálja az elérhető legjobb kezelési eredményekkel bíró kórházat, orvoscsoportot. Szóval igazság szerint szerencsére az embernek ideje se lenne kétségbe esni, mert nyilván rögtön ezt kezdené szervezni.
2014. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Nyilvan szornyu lenne a gyogyulasi folyamat, es m ivel beteg a gyerekem ketsegbeesnek, es marhara orulnek h megis levetettuk az ossejtet!!
2014. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az osztálytársam volt leukémiás. Hála Istennek kigyógyult belőle mire eljött a nyolcadik év vége. Azóta is tünetmentes és már született egy kislánya is, éli boldogan az életét.
2014. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!