Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha utál hason...

Mit csináljak, ha utál hason feküdni?

Figyelt kérdés
3.5 hós, az első pár hétben imádott hason lenni, hason aludni. de kb 10 hetes kora óta utalja, 4-5 perc után visít, hiába motiválom játékkal, nincs értelme hogy hason legyen, mert nem emelgeti a fejét csql toporzékol. egyébként izmos baba, szépen tartja a fejét, vállát, de akkor is fontos volna a doki szerint, hogy minél többet legyen hason. nektek mi a trükkötök?
2014. okt. 31. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
minden órában 5 percre hasra kellett tennünk az orvos utasítására. Trükk nem volt, utálta, de egy idő után teljesen hozzászokott.
2014. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezzel probalkozunk egy hete....mi az az idő ami után hozzászokott? :S :)
2014. okt. 31. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hónapos korától fogva fölösleges volt hasra tennem, mert szépen átfordult. Megoldotta a pici lányunk a problémát. Persze azért csak hasra tettem, mert erősödött és ügyesedett tőle.
2014. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is hasra kell tennünk sokat orvosi utasításra mert gyenge volt a nyakacskája. Szintén utálja, nyöszörög, sír, és eleinte nem is emelgette a fejecskéjét, csak toporzékolt, ahogy írod. Én vettem egy NAGYON zenélő- NAGYON villogó játékot neki, amit bekapcsolok és úgy teszek, hogy valamennyire lássa, de pont annyira, hogy emelni és fordítania kelljen hozzá a fejét. Na eleinte ettől még jobban toporzékolt, mert nagyon látni akarta, hogy mi az, de nem bírta odafordítani a fejét. Aztán pár nap után csodák csodája egyszer csak felemelte a fejét, sőt kiemelte magát és elkezdte nézni. Először csak pár másodpercig bírta.. Azóta is ezt rakom oda, mostmár gyakorlatilag kinyomja magát teljesen, és a két kezén tartja magét folyamatosan. És most már nem is utál annyira hason lenni, és nem toporzékol, csak akkor amikor elfárad. Csak attól félek, hogy meg fogja unni és már nem lesz neki érdekes :D.
2014. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém is utált hason lenni, én nem erőltettem mert mindig ordítás lett a vége. Néha hasra tettem, tettem neki játékot amíg elvolt így volt ha már nyügi volt megfordítottam. Viszont onnan kezdve h egyszer magától átfordul nagyon szeretett hason lenni, onnantól kezdve meg sose volt háton mert ha letettem rögtön fordult.
2014. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém hasfájós, így fontos volt, hogy hason legyen, de annyira utálta, hogy inkább 7 hetesen átfordult a hátára rendszeresen. Aztán elővettem a hajszárítót és addig paskoltam a popsiját, derekát, meg zúgattam a hajszárítót amíg le nem higgadt. (Ezt a 2 dolgot imádja, kenyérre lehet így kenni) Aztán elaludt hason. Azóta nyűgös, ha a hátán altatom, csak ébren van a hátán , de hason is jó. 2 nap alatt átszokott.
2014. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!