Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt változik a...

Mennyi idő alatt változik a babák szeme át pl kékből barnává?

Figyelt kérdés

9 hetes babám szürkéskék szemmel született, kb 1,5-2 hete vettem észre, egy barna foltot a jobb szemében, másnap a másik szemében is feltűntek barna foltok, a jobban is több lett, de azóta nem igen barnult.

Mennyi idő mire bebarnul?


2014. nov. 1. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
En babam 13 hetes, neki is nagyon barnul mar, mar inlabb barna mint kek.
2014. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nála mikor kezdődött a barnulás?
2014. nov. 1. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 1 éves kor az amit mondanak, hogy addigra...van akinek sokkal előbb és van - mint a húgomnak!- hogy 4-5 évesen kezdett változni a szemszíne kékről-szürkésre... (mondjuk a mi családunk ilyen téren defektes..nekem barna alapból a szemem, de nyáron főleg ha sokat vagyok napon, szó szerint zöldes lesz...) ...az egyik rokonomnak meg (amerikában él- ott a jogsiba beviszik a szemszínét)-neki ki változó van beírva...mivel szintén évszak függően kék vagy szürke.
2014. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk is ilyesmi mint utolsónál tesóm kislánya kék szemű(4 éves)de sötétben mélyzöld a szeme! a én kisfiamnak (habár még csak 5 hós)szintén olyan kék, hoyg hihetetlen, de ha besötátítek, neki is mély(sötét)zöld lesz.(de mi apjával zöldesbarna szeműek vagyunk, fentebb vannak kék szeműek)

a barnára viszont at mondják, aki barna lesz, azoknak nagyon hamar sötétül(de nem tudom mi ez a "hamar"bnőmnek majdnem fekete a szeme, olyan sötétbarna, a 2 évesének meg még mindig sárgás-öldes-barnás olyan kevertes, de valszeg be fog barnulni)

2014. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a fiam, most már egyértelműen barnás árnyalata van, eddig sötétszürke volt.
2014. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!