Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akik szoptatnak...

Anyukak akik szoptatnak honnan tudjatok hogy este vacsira mennyit eszik a babatok?

Figyelt kérdés
mert en gyanakszom hogy ehes ejjel de mivel nem tudom mennyit vacsizik fogalmam sincs mennyit evett
2014. nov. 2. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, nem mérem, ha éhes eszik éjjel is.
2014. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sehonnan

ha éjjel éhes lett mellre tettem és kész


3 gyerekem van de komolyan soha nem mértem mennyiket esznek

am meg nem a mennyiségtől függ h éhes lesz e vagy sem

pl a nagy anno 10 hónapos koráig éjjel is evett 1x 1 évesen már nem volt éjjeli szopi

a középső kb 2 hónapos korától 6-7 órákat aludt az éjjel előtte is 1x ébredt és 10 hónapos korig csak anyatej - egyszerűen nem volt hajlandó más enni....

a kicsi meg éjjel még 3-4x is fél évesen majd egyik napról a másikra ez megszűnt

mondjuk 1 éves korra egyik sem szopizott már éjjel...

2014. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én mindig mértem evés előtt és után mennyi a súlya amikor kisebb volt és amikor zavarok is lettek(a 3 órás rendszerről átálltam az igény szerinti etetésre, de ekkor egésznapi sírós babám lett, aki egész nap a cicin lógna és jó hasfájós sá is vált, szóval visszaálltam a 3 órásra)


de volt, hogy lefejtem és úgy adtam oda, akkor megint látni az üvegen, hogy mennyit eszik


ha éhes lenne éjjel felkel és addig sír, míg nem eszik, máshogy nem lehet megnyugtatni

anno ugy vacsizott, hogy 22-körül az utolsó, 3-4 között a hajnali, utána 6-7 a reggeli

mostmár 20 körül van az utolsó evés és van amikor reggel5-6-ig alszik

2014. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

abból, hogy hány körül ébred be tudod tájolni, hogy meddig tartott ki a vacsi :)

enyém ha nem evett eleget, hamarabb ébred, ha "agyontömtem" akkor volt, hogy reggelig

2014. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én mindig mértem, nem hagytam aludni mig legalabb az adagjat meg nem ette. lehet fujjolni a meregetesert de nekem nem kel fel ejjel honapok ota.
2014. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
marmint a gyereket merted le hogy mennyit evett esti szopi utan?vagy cumisüvegböl adtad neki es lefejted?azota nem kel fel ejjel miota igy csinalod?
2014. nov. 2. 20:40
 7/8 A kérdező kommentje:
de en ezt nem ertem hogyan lehet agyontömni hogy ne keljen ejjel,ha nem ehes ugyse eszik többet,tehat hiaba akarom en hogy megegyen vacsira mondjuk 180 ml-t ha csak a felet eszi es 11 kor megint ehes??
2014. nov. 2. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
lemertem szopi elott es utan. es ha bealudt 60 ml utan felkeltettem vagy attettem mas cicire. egyebkent az igazsaghoz hozzatartozik h kesobb fekszik es alszik el mint egy atlag baba, fel 9-kor furcsi, es 10- kor teszem le. emiatt nyilvan nem fog ejfelkor is enni kerni. lampanal alszik? mennyi idos? mikor kkel ejjel?
2014. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!