Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros babakocsi fiúnak?

Piros babakocsi fiúnak?

Figyelt kérdés

Keresgetek babakocsit kisfiamnak és árban ill kinézetben egy piros-szürke-fekete színkombinációjút találtam. Eddig nem érdekeltek a színek, fiamnak van kék, zöld, fehér, piros, barna cuccai, de valahogy most a babakocsival kapcsolatban elbizonytalanodtam. Nem gáz ez a szín, ugye? Nem fogják azt hinni kapásból hogy lány van benne ugye?


ez az amúgy csak használtan: [link]


2014. nov. 3. 11:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

na, rossz a link, szóval ilyesmi a színösszeállítása:

[link]

2014. nov. 3. 11:39
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Tőlem párszor megkérdezték, hogy miért PONT pirosat vettem, ha fiam van? Én meg visszakérdeztem, hogy a férje milyen színű Ferrarit venne magának?
2014. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez uniszex szín.
2014. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó, teljesen unisex.
2014. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, jó fiúnak is.
2014. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nektem ez a szép és ez tetszik nyugodtan vegyétek meg. Szerintem szép,én is beletenném a fiam.
2014. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a piros unisex szín. Még nem tudom milyen nemű babám lesz, de biztos piros kocsija lesz.
2014. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is unisex!

Lányomnak piros babakocsija volt, és most várom a második babát. Ha fiú lesz, akkor sem adom el a babakocsit, szerintem tök jó lesz neki is.

2014. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A piros, szerintem tök menő egy fiúnak... bár az én fiamnak pont semmilyen piros cucca nincs, de egy piros járgány igenis menő (ld.: ferraris válaszoló... :) )
2014. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk fekete-bordó színű babakocsi volt a kislányomnak és most hogy (úgy néz ki) fiú lesz a következő, nem fogok ezért másik kocsit venni. Szerintem tökéletesen megfelel fiúnak is. Szerintem is uniszex szín!
2014. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!