Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen "büntit" alkalmaztok...

Ti milyen "büntit" alkalmaztok 23 hónapos kisfiúnak? Pl: bevigyem a szobájába?

Figyelt kérdés
Nálunk korábban be kellett ülni a járókába(másra már rég nem használtuk..), de már szétszedtük..
2014. nov. 3. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tehát, ha egy gyerek földhöz vágja a tányért, egyből szakember kell?

Nem tudom, nálunk bevált ilyenkor a beszélgetés-magyarázás, ha csak azért is rosszalkodik: büntetés, és megint csak beszélgetés-magyarázás, szakember bevonása nélkül.

De gondolom ez függ a gyerek vérmérsékletétől is. Egy próbát megér a "büntisarok" vagy legyen "duzzogósarok".

2014. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Betettük a rácsos ágyba, elmagyaráztuk, hogy rosszalkodott, ezért most büntit kap, ami 5 percig fog tartani, addig ott kell maradnia. MEgmutattuk a faliórán, hogy hová fog érni a mutató, mikor kijöhet, és megígértük, hogy akkor érte megyünk.
2014. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A kötözködő válaszolónak: nem napi szinten rángatja a konnektort, és tép szét könyvet, azért írtam, hogy például! De kérdésem lényege az lenne: mi lehet jó megoldás, ha a szép szó és a megbeszélés MÁR nem használ?
2014. nov. 3. 15:28
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi az ötletet,de a kiságyban soha nem "büntettem", mert amúgy sem jó alvó, és nem akartam, hogy a kellemetlen élményekkel kösse össze az alvást! Eddig még mindig a bünti vagy duzzogóhely tűnik jónak!
2014. nov. 3. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!