Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az az idő amikor a...

Mennyi az az idő amikor a babátok csak úgy egyedül "elvan" a játékaival, játszószőnyegen, stb. és mennyi az amikor Ti játszotok Vele, énekeltek Neki, stb. (szóval Ti foglalkoztatjátok)? Mennyi idős a baba?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Maximum 5 perc. De az már siker....

Így megy ez 11 hónapja.

2014. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lassan 3 hós lesz. 20-30 de akár 1órát is el van a kiságyban a forgójátèkával vagy a szőnyegen. Én szinte minden alkalommal amikor pelenkázom mondokázok neki kivéve éjjel persze.igyekszem sokat foglalkozni vele így a dolgaimat alvásidőben csinálom meg. Sokat beszélek hozzá. Miért kérded?
2014. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hangulatfüggő. Van hogy akár 10-15 percig is elnézelődik a pihenőszékben játszószőnyegen vagy az ágyában bámulja a forgót, de van hogy 1 percet sincs el egyedül. Akkor beszélni, énekelni kell neki. 2 hónapos
2014. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.5 hós, szonyegen egyedul 5-10 perc. velem 20-30 perc...a pihenoszekben viszont neha egy orat is elgagyog magaban.
2014. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első két hónapban a fiam evett, aludt. Akkor beszélgettem vele többet, amikor tisztába tettem, vagy öltöztettem, fürdettem stb.

Kb a 2. hónap környékén kezdte el a játékait felfedezni, akkor órákat elvolt egy lila kutyával. Énekelni akkor énekeltem, amikor már semmivel nem lehetett megnyugtatni, ha nyűgös volt, erre mindig figyelt, de egyébként nem érdekelte, csak a játékai onnantól.

Mai napig sokat alszik, éjjel 10-12 órát, napközben 2-3-at is, de van olyan nap is,hogy egész nap napközben semmit és olyankor a felfedezés öröme, mindent megvizsgál, megkeres, jól kielemez.

Most 8 hónapos, esténként van 2-3 óra, amikor közösen játszunk, építek neki tornyokat és ha kész lerombolhatja pl., de a nap többi részében teljesen el van egyedül a könyveivel, kockákkal.

2014. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Játszószőnyegen magában 20-30 percet, pihenőszékben, hintában, ha közben lát engem, akkor amíg benne hagyom vagy amíg elalszik. Ez néha 30 perc, néha 1 óra. Ha továbbra sem alszik el, akkor szoktunk váltani másik játékra. Van, amikor leülök mellé, beszélek hozzá, máskor teszem a dolgomat. Esténként szoktam tornáztatni fürdés előtt, az a közös program és a vacsora utáni éneklés-beszélgetés, az már a férjemmel közösen, mert sajnos a többiről ő lemarad a munka miatt. 5 hetes a baba.
2014. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!