Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 1 szer írtam most ismét a...

Ágca kérdése:

Már 1 szer írtam most ismét a probléma elő jött. Kinek volt ilyen? 34H/KM

Figyelt kérdés

30 hetessen beutaltak a kórházba mondván a hasam kicsi és fokozott lepényi ellenállás van.Akkor a szülést dec 26 ra becsülték ott. MENSZESZ ALAPJÁN DEC17.5 napot voltam bent s tüdőérlelőt kaptam.hetente mentem kontrórla.nst uh jó volt.A mai ultrahangon ismét ezt írták rá.A baba méretei

bpd79

hc:278

ac:287

fl63

1945 a becsült súly.

Mire számíthatok ezek után?ennyire rosszak a méretek s a korához nagyon pici?


2014. nov. 5. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 34 hetesen a 2 kilós baba nem pici.

Még van közel 8 hét, addig rengeteget fog hízni.

Ez alapján normál súlynak tűnik.

2014. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam. 6 hét van még.
2014. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak internetről tudok okoskodni, de úgy látom,h alig marad el az átlagtól. Ráadásul az átlag azért átlag, mert vannak kisebbek és nagyobbak is. Szerintem (bár hangsúlyozom, laikus vagyok), ne stresszeld magad nagyon, sztem nem olyan rosszak ezek az értékek.

[link]

2014. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért nem a terhesség kategóriába teszed fel a kérdést? ott szerintem többen válaszolnának.
2014. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!