Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Probléma-e ha csak ötször...

Probléma-e ha csak ötször eszem egy nap, úgy 3-4 óránként? Nekem így kényelmesebb mint 6-7-szer enni.

Figyelt kérdés
Az utolsó két étkezés nem tartalmazna CH-t,csak fehérjét és telítetlen zsírt.
2014. júl. 6. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőven elég, úgyis az össz bevitel számít leginkább.
2014. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 6. 20:08
 4/7 anonim válasza:
Nem probléma, de én úgy tudom hogy ha sokat eszel egy étkezéskor akkor több zsír rakódik le, nehezebb meg emészteni, mint hogyha többször eszel egy nap kevés adagokat.
2014. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően az a problémám, hogy 3g/tskg a CH bevitelem.Diéta után az alacsony testzsír megtartása a célom lassú zsírosodással de ha 6-7 szer eszem egy nap elviselhetetlenül éhes vagyok egész nap és zabálási rohamok jönnek rám amit nagyon nehéz kivédenem.De megpróbáltam ezt 5 alkalomra leredukálni és kevésbé gondolok egész nap a kajára.
2014. júl. 6. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minel tobbszor eszel kis mennyiseget annal jobban begyorsitod a sajat metabolozmusodat.Nekem az etkezesok kozott max 3 ora telhet el.Jo de en ekto vagyok.Konnyen katabolizmusba lepek.

ha nemvagy ektomorf akkor szerintem nincs ezzel nagy baj

2014. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Idővel hozzá fog szokni a szervezeted a sok étkezésre, amik kevés kajából állnak. És ezt egy kémia tanárom mondta, nagyon okos volt! Hallgass Gabi nénire! :)
2014. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!