Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt e mar valaki olyan...

Volt e mar valaki olyan helyzetben, hogy babaja nem volt hajlando beleülni a babakocsiba autoshordozoba vagyis tulajdonkeppen sehol nem volt hajlando ülni?

Figyelt kérdés
8 hos kb 4 honapos koratol csinalja ezt es meg mielött le akarnam kötni homorit es visit keptelenseg bekötni Ha nagy nehezen lefogom es bekötöm es elmegyünk a boltba egesz uton sikit.Nem birom mar segitsetek!
2014. nov. 5. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hordoztad kendőben? A családban volt egy kislány, akit sokat hordozott kendőben az édesanyja, ők jártak hasonlóan, mint te. Nem is tudtak gyakorlatilag babakocsit használni, annyira elutasította a kislány. Mit szoktál csinálni, ha sikít? Milyen gyakran jártok babakocsival?
2014. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én így jártam tavasszal. Akkor volt a babám szintén 8 hó körül. Az okára sajnos nem jöttem rá. Próbáltam mindent, uletetni, fektetni, felém nézett, az utat nézte semmi nem volt jo.

Azt tanácsolták hogy két hétig ne ültessem bele a kocsiba, addig hordozzam. A 2 hetbol kicsit több lett, aztán lassan visszaszoktattam. Sikerült!

Ja, amit elkerültem utána, az az volt h fáradtan nem indultunk el sétálni. Ettől kezdve csak az ágyában.volt hajlandó.aludni. Szóval ez is közre játszhatott, mivel előtte az alvasidejen vittem levegore, vagyis a kocsiban.aludt. Lehet h ez nem tetszett neki onnantól kezdve.

Próbáld ki a hordozast.és azt h akkor viszed ki, ha megteheted amikor már aludt, vagy mikor még nem fáradt.

Amúgy ha jön a foga a babamnak a mai napig nyuglodik a kocsiban.

2014. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!