Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki 5- 5,5 hós babátok...

Hogy néz ki 5- 5,5 hós babátok napirendje? Mikor kell, mit, mennyit eszik?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit kell? Ezt nem ertem


Amugy 10 orat alszik ejjel, kb 3 orankent eszik, evesek kozott kb egy orat alszik. Naponta egyszer pepes kajat kap.

2014. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5,5 hós a babám. 3/4-ed 8-kor keltem, aztán szopizik kb. 250-et. Aztán játszik, majd alszik 1-2 órát. Változó épp mennyit. Aztán fél1kor ebéd, 200 körüli tejci. Aztán játék, majd 2 óra alvás. Fél5kor uzsi, itt olyan 200 körüli tajci. Itt pár hete próbálkozom gyümivel meg főzivel, egyelőre nem túl nagy sikerrel. Itt pihi, majd fürdés, fél óra alvás, játék majd 8kor vacsi, 250 tejci kb.
2014. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az engem mar 15 eves, es annyit tudok mondani masok tapasztalatabol es a sajatombol is, hogy kicsit osztonbol is kell csinalni. De, van egy listaba neten mikor mit tud a gyomra elfogadni, azalapjan tudod mit mikor kezdhetsz adni neki. Annyit adsz neki amennyi eszik, nem tomod, nem kenyszerited, maskeppen kihanya, vagy rosszul esik. Nem koltod fel, hogy egyen. Sokat sokat jatszol vele, ezeket a pillanatokat soha nem adod neki vissza ujra ha majd megbanod, ahogy en. Es ezt fontos a fejlodesere. Sokat sokat Beszelsz neki.
2014. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!