Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt, hogy 5 napig...

Másnál is volt, hogy 5 napig folyamatosan lázas a gyerek?

Figyelt kérdés

Mi az MMR oltás után vagyunk és azt mondták, hogy 5-12 nap után belázasodhat a gyerek, aztán így is történt de már nagyon furcsa volt, hogy ilyen 39 fokos láza van, így elvittem az orvoshoz aki azt mondta, hogy piros a torka és antibiotikumot írt fel neki már 2 és fél napja szedjük és még mindig lázas, de ilyen 37,8 fokos, pénteken kell menjek vissza a dokihoz, de nagyon aggódok, amúgy semmi más tünete nincs, jó kedvű, eszik, egyszóval nem tudom.

15hós.


2010. jan. 27. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jo kedvü eszik iszik rendesen akkor ne agodj mert nem szárad ki.Mi is most voltunk egy ilyenen tul és semmi baja nincs.8 napig volt lázas egyfolytában(38,9)de közben nevetett ivott és még sosem látam annyit enni mint akkor.Légy nyugodt ha valami baja lesz jelezni fogja.Mármint ha fájni fog valamije.
2010. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!