Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás-szoptatás. Borzalmasan...

Fogzás-szoptatás. Borzalmasan fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, 6 foga van... pár napja viszont iszonyatosan fáj a szoptatás! nem ráharap, hanem mintha csiszolná a fogait a mellbimbómmal. Már kezd kisebesedni...
2014. nov. 12. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a bimbóvédőt! Bár egy 8 hónapos baba nem biztos, hogy elfogadja.
2014. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagyon nem bírod fejd le és add neki cumisüvegből. Mostmár gondolom úgyis csak kiegészítés a tej, ha fejed rendesen akkor nem apad el!
2014. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon faj inkabb fejd le es add oda cumisuvegbol
2014. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom miről beszélsz...9 hósomnak 8 foga van és szopizik. Próbáld meg ilyenkor elvenni és mondani,hogy nem szabad. Vissza a szájába és ha jól csinálja,akkor dícséret. Nálunk a Kicsim harapott és pár nap alatt leszokott így.
2014. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.-es vagyok. Amúgy egy ekkora baba nem hiszem,h elfogad bimbóvédőt vagy cumisüveget.-aki 8 hónapja szopizik... (vagy legalábbis az én fiam nm fogadta el...)
2014. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fejd le. kend be tiszta 100%-os lanolinnal.
2014. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!