Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor csak egy "pillanatra"ne...

Amikor csak egy "pillanatra"nem figyeltél oda?

Figyelt kérdés
olyan dolgok történnek itthon..ma például a kuya fülcsepegtetője került a szájába.olyan rossz érzésem van,nyugtassatok meg,hogy nálatok is volt cifra eset.(most költöztünk-még a gyerekzárak folyamatban vannak)
2014. nov. 13. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát,azért költözés,nem költözés,ami gyógyszer,azt el kéne tenni előle.

Egyébként nálam leginkább crayola filctoll színkiszopogatás volt nem odafigyelésnél (nem mérgező hálisten), vakolat evés(erkélyajtónál valamiért potyog a sarokban),hungarocel kóstolás(erkélynél ezzel van az ajtó körbetéve,mert sajnos húz be a szél).

Pénz szopogatás,fal nyalogatás,ágy alól előhalászott ki tudja hány napos puki megevés.Ilyesmik voltak csak hálisten.De öcsém keresztanyjának mind a három gyereke ette a macskakaját is már apáméknál pl.

2014. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legurult a lépcsőn, fejest ugrott a kanapéról, hatalmasat esett a bébitaxival (folyt a szájából a vér), fejre állt a motorral, odacsuktam az ujját az ajtóba, mert egy pillanat alatt odadugta. Ezek csak a nagyobbak, a kisebbekre nem is emlékszem. 2,5 éves fiam van.
2014. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
figyelnem kell tud e ívben pisilni(nem e fitymaszűkületes, stb, hosszú)szóval tuti mindig csak a tócsára érkezem, amíg figyelem nem pisil,de ha kimegyek cak egy pillanatra....:D
2014. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*ja meg ültetik, meg állítják, ha nem figyelek oda!
2014. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszert, vegyszert, hosszabbítót, ehhez hasonló dolgokat úgy raktam el, hogy sehogy ne férjen hozzá.

Ami elöl marad, az mind olyan, hogy "még belefér"...

A gyerekek/babák úgyis kifigyelik azt az egyetlen pillanatot, amikor elfordulsz :) Ilyenkor van nálunk a cipőevés, fürdőszobai kukában turkálás, telefon híváslistájából az utolsó név felhívása, könyvevés stb.

2014. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezer meg ezer sztorim lenne... Minden magasra van pakolva vagy szekrénybe. Derék magassági csak gyerekbarát a környezet mégis megtalál mást is.

És természetesen hogy veszed észre hogy nőtt a gyerek? Úgy hogy leveszi a konyhapultról a kést és mutatja neked... Ráadásul nem a szélén volt... Most másfél éves a kisfiam, vannak nálunk is érdekes szituk, ez a késes volt a legdurvább, pedig nagyon figyelek rá és a környezetre is.

2014. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Létrának használta a polcos szekrényt. (ez csak a hazai kedvenc) Ha elmentünk valahova, lassan konektorrá vált a szemem annyira figyeltem, hogy hol vannak, bele ne nyúljon... Ha vigasztal: idővel sem változik csak az, hogy akkor inkább mondjuk arra kell figyelni, hogy ne nyissa ki a kulcsra zárt lakásajtót... szóval mindig lesz valami... :-)
2014. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok mindent írhatnék, és igazából a legnagyobb bajok akkor történtek mikor odafigyeltünk, mégsem tudtuk megakadályozni.

Pl. alig múlt 1 éves, mikor kinn játszottunk az udvaron. Talált egy festékes fém dobozt, naná, hogy elkezdte érdekelni. Ugye egyből mondtam neki, hogy azt tegyük szépen le, elindultam felé, ő meg el akart szaladni a "zsákmánnyal", elesett az arcát meg beleverte a tégelybe. Fel is szakadt az arca, mehettünk vele a sebészetre, de szerencsére maga a seb csak kicsi volt, sebtapasszal elég volt összehúzni. De mellé csúnyán be is lilult, hetekig nem múlt el, és egy ideig a hidegfrontokra egy kicsit vissza is lilult.

De bukott már fel a motorral is, akkor az álla szakadt fel, és szintén ott voltam tőle egy karnyújtásnyira, sőt 2 évesen belemotorozott a Tiszába, ráadásul olyan helyen ahol egyből mély volt a víz, el is merült egyből. Férjem mögötte volt végig, látta is, hogy baj lesz, rögtön ugrott utána, így csak egy kis ijedtséggel megúsztuk.

Ezek csak az emlékezetesebb esetek, sok kisebb is volt, csibész egy fiam van. :)

2014. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Letettem a fürdő padlójára a domestost és bele akart inni. Hála Istennek a kupak rajta volt, de marha pocsékul éreztem emiatt magam. Volt olyan is, hogy a tusfürdős flakonjából akart inni fürdés közben. Két másodpercre fordultam el, még a törölközőért nyúltam. Ott is a kupak miatt zárva volt a flakon.
2014. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kutyának adtam a csontot ebéd után. Csak addig nem figyeltem oda amig bepakoltam a mosogatóba és mire visszanéztem azt vttem észre hogy a lányom rágcsálja a csontot. Meg bele evett már a kutya konzervébe.

kinyitotta a fagyasztó ajtaját és a fagyasztott kukoricát ette.

Bemászott az üvegasztal alá fel felált alatta és úgy be verte a fejét hogy az üveg is elmozdult. Szerencsére nem lett baja.

Ezek csak pár dolgok. Fog még sokmindent csinálni mire felnő.

2014. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!