Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babám van, napközben...

11 hetes babám van, napközben ha nem játszok vele akkor sr egy pillanatra sem tudom letenni már üvölt, de amint felveszem már semmi baja?

Figyelt kérdés
egyszerűen semmit nem haladok semmivel, fel lett kapatva mert hasfájós volt, most iszom a levét? Ötletek? Hagyjam sírni?
2013. nov. 16. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem így lassan 3 hónaposan ne kapdosd fel mindenért hanem vidd magaddal pl járókával,utazóágyban,hordozóban,hintában,játszószőnyeggel, a lényeg,hogy lássa,hogy ott vagy tegyél elé játékot,beszélj hozzá,így tudsz mindent csinálni,nem kell fognod sem,Ő elnézelődik,el lesz.
2013. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy semmi sem jó neki:( játszószőnyegen visit, hordozóban visit, pihenőszékben elvan egy darabig :( hiába ülök mellette sír mig nem veszem fel :(
2013. nov. 16. 10:59
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet felkapatni..jajj csajok, felejtsétek már el ezt ilyen pici babánál!!

Ez egy ilyen időszak..2 gyerekem van, nem a levegőbe beszélek.Mikor sírd vedd fel..felesleges sírni hagyni, csak bizalmatlanságot fogsz benne kialakítani.Ha megtanulja hogy rád mindig számíthat rád, akkor könnyebben indul el majd később felfedezni a világot.Gyorsan elmúlik ez az idő..ha most szalad is a lakás ne érdekeljen.Lesz majd könnyebb is..kitartás

2013. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
én vinném magammal oda ahol dolgom van-de nem kapdosnám ki rögtön.ha egyértelműen azért sír hogy vedd fel-akkor hagyd egy kicsit.meg kell szoknia hogy nincs mindig ölbe
2013. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de az én kislányom is nagyon hasfájós volt, ráadásul cicin altattam. Ugyanez volt nálunk, még a hordozókendőben sem volt jó, csak ha én fogtam a kezemben. Nem nagyon játszik el egyedül, de velem sem,ha odaülök hozzá játszani az sem jó, csak ha a kezemben van. És nálunk mindig csak egyre rosszabb lett, ahogy nőtt. Most egy éves múlt, katasztrófa, ha a wc-re megyek már akkor is üvöltve jön utánam, mindenhová jön, letépi rólam a ruhát, fél kézzel mosogatok.
2013. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy hiána viszem sír sír mig nem veszem fel :( már megőrölük sztem nem is az a baja hogy távol van tőlem vagy hogy nem lát mert velem van mégis sír :(
2013. nov. 16. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Tesom kisebbik lánya volt ilyen. Hacsak kikerült a latoterebol már uvoltott. Ő is kivolt tőle. :-( úgy egy éves koráig csinálta ezt. Azóta már egy tündéri, 3 éves kiscsaj.

Az év fiam 4 hónapos. Ő is nagyon hasfajos volt, ami miatt sokat volt kézben. Szerencsére ő nem mindig csinálja ezt, de rá is rá szokott jönni! :-(

Én is azt csinálom h ha pl. A konyhában vagyok akkor beleultetem a hordozoba, h onnan szemlelodjon. Néha odamegyek hozzá, ramosolygok vagy épp közlöm vele h mit csinálok. Estefelé lesz nehezebb a szitu.

Szóval kitartás! Annyira hamar változik mindig minden a babák viselkedeseben, h lehet egy hónap múlva már nem lesz ilyen.

2013. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat az en lanyom se hasfajos, se cicifuggo, megis ugyanugy vonyit, pedig mi el se kapattuk. O mar az elejetol elvarta, hogy kezben legyen, es az se mindegy neki, hogyan. Neha o is elvan pihenoszekben, most hogy kezdi felfedezni a kezet, csapkodja a jatekhidat, de ez kb 10 perc, es o is 2 honapos. Mar beletorodtem, csak a legnagyobb problemam, hogy van mellette egy 3 evesem, akihez van nap, hogy emiatt szolni se tudok. Es a kicsi most 2 napja extra hisztis, ha csak eresztem le a kezem, mat uvolt. Es ez csak azert fura nekem, mert a nagy anno barhol elmaradt, ahova letettem, pruntyogott maganak, nezett mint hal a szatyorban, bebobiskolt, es kesz. Sose igenyelte a felkapkpdast. Ugyhogy ez nekem most marha szokatlan, dehat nincs 2 egyforma gyerek. :-)
2013. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idős babát nem lehet felkapatni, kell neki a közelséges, minden más lényegtelen. a fiam is ilyen volt, de ahogy fejlődött egyre jobban elvan nélkülem, most 7 hós, nagyon anyás, de sokat elvan egyedül is.
2013. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem is ezt művelte a csemete 4 hónapos koráig. Utána egyik napról a másikra megszűnt a sivalkodás, már a hordozóban is nagyon szeret lenni és elszórakoztatja magát a játékokkal amiket elé rakok. Én személy szerint nem hagytam sírni, akkor főztem, takarítottam amikor aludt.
2013. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!