Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltani kell tápszerről...

Váltani kell tápszerről gyerekitalra?

Figyelt kérdés
most hasonlítottam össze,a mildibé 3 tápszert a milupa juniór gyerekitaláll.tök ugyanazokat a hatóanyagokat tartalmazza,ugyanannyi,energia,ugyanannyi szénhidrát,zsír és vitamin is.1 éves 3-as tápszert kap,ti váltottatok gyerekitalra,vagy ez is csak egy üzlet?tejet még nem szeretnék adni neki.
2010. jan. 28. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt veszem, ami éppen akciós. Mildibé vagy Milupa 3-as tápszer illetve junior ital. Mindegyiket megissza.
2010. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de akkor ezek szerint ugyan annyira táplál a 1 évesnek való junior ital mint a 3 tápszer?Fiam 1 éves még mi is 3 tápot veszünk.
2010. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy melyiket adod neki. elméletileg a gyerekitalban kevesebb az energia picit.
2010. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az adatok szerint igen.lépésről lépésre hasonlítottam össze,egy két helyen van minimális eltérés.mi is 3-as tápszert iszunk,de gondoltam váltani kéne a gyerekitalra,de e szerint az adatok szerint tök mindegy.de mintha úgy láttam volna hogy ezek a gyere italok,drágábbak.
2010. jan. 28. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor kipróbálom,ha ugyan annyit kibír vele éjjel is,akkor néha veszek egyet,meg a fiam még mindig napközben is issza a tápot (elég rossz evő de ha mást nem is ezt megeszi),kis újdonságnak hátha ízlik neki.
2010. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a tejital hígabb, a táp sűrűbb. Lehet, hogy a tejital nem olyan laktató. Ja a fiam nem itta a tejitalt én használtam el KV ízesítésre.
2010. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is rossz ötlet,legalább ha nem issza meg most már tudom mire hasznosítsam,igaz kicsit drága ahhoz hogy a kávéba szórjam :-)
2010. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 éves koráig 3-as tápszert ivott, utána rendes tejet!
2010. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De inkább a KV-ba, mint a kukába!:)
2010. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!